Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Ziegler vlnený koberec žltý-hnedý 88x53 ručne viazaný koberec
Ziegler vlnený koberec žltý-hnedý 88x53 ručne viazaný koberec
RRP 197 
51

Ziegler vlnený koberec žltý-hnedý 88x53 ručne viazaný koberec

Ziegler vlnený koberec žltý-hnedý 88x53 ručne viazaný koberec
Ziegler vlnený koberec žltý-hnedý 88x53 ručne viazaný koberec
Ziegler vlnený koberec žltý-hnedý 88x53 ručne viazaný koberec
Ziegler vlnený koberec žltý-hnedý 88x53 ručne viazaný koberec
Ziegler vlnený koberec žltý-hnedý 88x53 ručne viazaný koberec

Ak ste fanúšikom ručne viazaných perzských kobercov, pravdepodobne ste už počuli o koberci Ziegler. Koberce Ziegler sú špičkou medzi afganskými ručne viazanými nomádskymi kobercami, ktoré zákazníkov uchvacujú svojou eleganciou. Koberec Ziegler, známa značka na trhu s orientálnymi kobercami, je jedným z najobľúbenejších výrobkov v našom sklade kobercov, z ktorých každý môže byť ideálnou voľbou na výzdobu vášho domova. Obľúbenosť ručne viazaného koberca Ziegler je spôsobená rozmanitosťou jasných farieb, ktoré sú odvodené od určitých stromov. Perzské koberce Ziegler sú symbolom elegancie a trvanlivosti. Koberce Ziegler sú jednými z najvhodnejších ručne viazaných kobercov do rušných obytných priestorov. Tieto koberce sú mimoriadne odolné a majú dlhú životnosť, takže si môžete byť istí, že budú zdobiť váš domov dlhé roky. Perzský koberec Ziegler je výnimočný tým, že má jedinečne krásne vzory a farby, ktoré zaujmú každého. Po vyrobení sa koberec štyrikrát vyperie a potom sa suší na slnku. Jeho vzor je inšpirovaný vzormi starožitných kobercov, často vo svetlých odtieňoch. Koberce Ziegler sú veľmi vyhľadávané, pretože sa hodia do každého interiéru, či už moderného alebo klasického. Koberec behúne Ziegler rozžiari aj tie najtmavšie chodby. Viazaná časť koberca je vyrobená zo 100 % vlny Ghazni. Mesto Ghazní v Afganistane má veľké pastviny, takže ovce, ktoré sa tu chovajú, majú vysokokvalitnú vlnu. Ručne viazaný koberec Ziegler sa ľahko čistí a možno ho okamžite vysávať. Koberec možno inštalovať aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Koberec Ziegler môže dodať vášmu domovu nádych elegancie, či už v obývacej izbe, spálni alebo aj na chodbe. Pred kúpou sa uistite, že veľkosť koberca zodpovedá veľkosti miestnosti. Vzor a farbu koberca môžete vidieť len naživo, aby ste zistili, či sa hodí do určenej miestnosti. Ak nebudete so svojím výberom spokojní, nezúfajte, ponúkame bezplatné vrátenie tovaru.

Objednávajte online z nášho skladu kobercov. Ak sa vám koberec nebude páčiť, spoločnosť CarpetDepo sa postará o jeho vrátenie.

Viac informácií o BEZRIZIKOVOM NÁKUPE nájdete tu!

  • Výroba: ručne viazaný
  • Hustota uzlov: približne 180.000 uzlov/m²
  • Miesto pôvodu: miesto pôvodu: Afganistan
  • Materiál uzlovej časti: 100% vlna
  • Materiál osnovnej priadze: 100% bavlna
  • Hrúbka: približne 8-9 mm
  • Hmotnosť: 3 kg/m²
Dĺžka (cm)
88
Šírka(cm)
53
Metre štvorcové (m²)
0,4664
Číslo článku
25299
Materiál
vlna
Hrúbka (mm)
7-8 mm
Výroba
Ručne viazané
Miesto pôvodu
Afganistan
dodacia lehota
3 pracovné dni
Starostlivosť o koberce a ich čistenie
na stránke s najčastejšími otázkami
Spôsoby platby
Platba pri dodaní, Barion, Bankový prevod, PayPal
Právo na odstúpenie
30 dní
Záruka
1 rok
Skladom
Posledné Kusy
74
RRP 197 
51
Od: 01.08.2023   Do vypredania zásob!
Sl.: 74
Úspory 146 €
Podrobnosti

Video o koberci Ziegler

 

Popis koberca Ziegler

Zieglerov koberec je veľmi obľúbený, jeho farby sú prevzaté z rôznych stromov. Po vyrobení vlneného koberca sa štyrikrát vyperie a vysuší na slnku. Ich vzory vychádzajú zo starožitných kobercov a často majú svetlú farbu. Sú veľmi vyhľadávaným orientálnym kobercom, najmä preto, že sa výborne hodia do väčšiny domácností, či už ide o minimalistický alebo klasický dekor. Uzlovaná časť koberca Ziegler je zo 100 % z vlny Ghazni. Ľahko sa s nimi manipuluje a nežmolkujú sa. Mnohí ľudia sa domnievajú, že čím je vlnený koberec hustejší a hrubší, tým je lepší a odolnejší. Hrúbka je záležitosťou strihu. Trvanlivosť je výsledkom hustoty uzlovania a s tým súvisiacej kvality materiálu. Koberce s dlhými vláknami sú väčšinou menej odolné, pretože vysávač ľahko nasaje zauzlené vlákna. Vytvára príjemnú atmosféru buď v obývacej izbe, alebo v spálni koberec. Keďže je odolný, možno ho položiť aj pod jedálenský stôl. Na chodbách ho možno použiť ako behúňový koberec v niekoľkých dĺžkach.

ziegler szőnyeg készítése

Čistenie koberca Ziegler

Koberec Ziegler je veľmi odolný, ale oplatí sa oň starať. Nemali by ste naň umiestňovať ťažký nábytok s tenkými nožičkami. Tie môžu koberec pretrhnúť. Občas sa ho oplatí premiestniť, najmä v lete, aby sa pod kobercom nerozmnožili mole. Čistite len na najnižšom stupni vysávača. Vždy v smere vlákien. Pred sušením vyčistite nečistoty ľahkou vlhkou handričkou. Ak je špina silnejšia, môžete použiť penu na čistenie kobercov, ale len takú, ktorá je vhodná na čistenie vlnených kobercov. Samozrejme, najjednoduchšie je prenechať veľké čistenie profesionálom.

Ziegler szőnyeg gondozása

Čo mám robiť, ak sa koberec nehodí do mojej izby?

Vyskúšajte to u vás doma. Každý z nás si už niekedy objednal výrobok online, a keď mu prišiel, zistil, že sa nehodí do jeho izby. Nemajte obavy, Carpetdepo sa postará o bezplatné vrátenie. 

Ziegler szőnyeg

Viac informácií o vrátení koberca nájdete TU!

 

Dúfame, že s ručne viazaným vlneným kobercom, ktorý si u nás kúpite, budete spokojní a budete ho radi používať.


Údajov
Brand name
Carpetdepo
Manufacturer
Bakhtar
EAN číslo
25299
Podobné výrobky