Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Chobi Kilim Koberce

Afganský ručne tkaný Kilim na výzdobu obývačky. Ak chcete zľavnené vlnené Kilimy, prezrite si náš obchod s kobercami a objednajte si ich online. Vďaka našim reálnym skladovým zásobám je zaručené rýchle dodanie a samozrejme, ak sa nezhoduje na požadovanom mieste, Carpetdepo zabezpečí spätné doručenie, ktoré je bezplatné.

Pre viac informácií o BEZRIZIKOVOM NÁKUPE kliknite sem!

Pôvod Afganského Kilimu Chobi

Koberec Chobi Kilim je veľmi obľúbený. Hlavne vďaka svojim veselým farbám. V afganskej provincii Majmán ho ručne tkajú kočovníci a dedinčania. Tento typ vlneného Kilimu je hustejší a kompaktnejší ako iné Kilimy. Pri tkaní sa používa špeciálna technika, takže sú tenšie, ale aj rýchlejšie vyrobené ako tradičné ručne viazané perzské koberce. Vyrába sa zo 100 % vlny. Po zhotovení sa štyrikrát vyperú a potom sa nechajú uschnúť na slnku. Ich dizajn je tradičný teplý starožitný vzor, ale často je modernejší. Sú veľmi obľúbené najmä preto, že sa výborne hodia do väčšiny domácností. Miestnosti dodávajú zvláštnu eleganciu. Používajú sa na výzdobu domácnosti, na zavesenie na steny, ako nástenné koberce a ako podlahové krytiny. Existujú aj koberce behúne na chodby. Dodajú vášmu domovu jedinečnú atmosféru ako koberce do obývačky, koberce do spálne. Koberec Chobi Kilim je skutočne jedinečný a výnimočný. Vyrobené sú z najkvalitnejšej vlny. Takéto koberce pôvodne vyrábali nomádske kmene na zahriatie svojich stanov. Tkanie kobercov sa stalo neoddeliteľnou súčasťou starovekých kultúr a dodnes ho praktizujú tkáči, ktorí si odovzdávajú svoje znalosti a remeslo. Výroba kobercov Chobi Kilim je dlhý a náročný proces, ktorý si vyžaduje veľa trpezlivosti a zručnosti. Konečným výsledkom je sofistikovaný a vkusný Kilim vo veselých farbách, ktorý je obzvlášť krásny, keď je vystavený prirodzenému svetlu a môže ukázať prirodzené tóny vlny.

  • Výroba: ručne tkaný
  • Názov: Chobi Kilim
  • Miesto pôvodu: provincia Maymanah, Afganistan
  • Materiál: Materiál: 100% vlna
  • Hrúbka: približne 4-5 mm
  • Hmotnosť: 1,4 kg/m2

 

Popularita Chobi Kilim

Chobi Kilim sa v posledných rokoch stal veľmi populárnym a čoraz viac ľudí si obľúbilo jeho nádherné elegantné vzory. Kilim Chobi sa dá použiť takmer v každej miestnosti a je ideálnou voľbou do obývačky alebo predsiene. Ak chcete svoj domov urobiť farebnejším a veselším s naozaj kvalitným kobercom Kilim, mali by ste zvážiť koberec Chobi Kilim. Jeho elegantný vzhľad, žiarivé farby a ručne tkaná kvalita určite uspokoja potreby každej miestnosti. Kilim nielenže vnesie do vášho domova štýl a sofistikovanosť, ale zároveň vzdá hold starobylému remeslu a starostlivej práci.

 

Čistenie Kilimu Chobi

Starostlivosť o Afganský Kilim si nevyžaduje veľa odborných znalostí. Drobné škvrny môžete vyčistiť sami mierne navlhčenou handričkou alebo komerčne dostupnou penou na čistenie kobercov, ktorá je vhodná na čistenie vlny. Pri ťažších škvrnách však odporúčame profesionálne firmy na čistenie kobercov. Na čistenie stačí najslabšie nastavenie vysávača, pretože nezadržiava prachové častice. Existuje stará tradícia odprašovania zavesením Kilimu a údermi odprašovacou tyčou. Je to mylná predstava!!! Zničí to len ručne tkaný Kilim alebo akýkoľvek iný koberec.

szőnyeg tisztítása

Kilim Chobi je ideálny koberec na stenu pre váš domov

Koberec na stenu Chobi Kilim je dokonalým riešením, ak chcete, aby bol váš domov jedinečný a štýlový. Tento vlnený kilim je vysoko kvalitný a odolný, čo zaručuje, že zostane krásny po mnoho rokov. Chobi Kilim je tkaný koberec, ktorý sa ručne vyrába v Afganistane. Technika ručného spracovania a použitie vysokokvalitnej vlny zaručuje odolnosť a dlhú životnosť koberca. Vďaka technike tkania a svojej hmotnosti sa koberec Chobi Kilim dokonale hodí aj na použitie ako nástenný koberec. Nástenný koberec Chobi Kilim nielenže dodá vášmu domovu štýlový vzhľad, ale je aj kreatívnym spôsobom, ako ukázať svoj vlastný individuálny štýl. Koberec na stenu Chobi Kilim sa dokonale hodí pre akýkoľvek štýl, či už klasický, moderný alebo dokonca bohémsky. Jeho jedinečný vzhľad a použitie vysokokvalitných materiálov zaručujú, že koberec vás bude sprevádzať po celý život. Pomocou nástenného koberca môžete svojmu domovu dodať jedinečný a osobný nádych, ktorý očarí všetkých vašich hostí. Kilim Chobi je skutočným štýlovým riešením na výzdobu vášho interiéru. Ak hľadáte jedinečný, kvalitný a odolný Kilim, koberec Chobi Kilim je ideálnou voľbou. Tento koberec je nielen vynikajúcim riešením na výzdobu vášho interiéru, ale aj investíciou, ktorá vám bude robiť radosť dlhé roky. Prezrite si webové stránky obchodu s kobercami CarpetDepo a objavte jedinečný svet ručne tkaných kobercov z Afganistanu!

faliszőnyeg

Dúfame, že ručne tkané Kilim z vlny, ktoré si u nás kúpite, vám prinesú spokojnosť a budete ich radi používať!

631Produkt 136
631Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
29 € - 1 314 €
Dĺžka (cm)
79 - 686
Šírka(cm)
57 - 302
Materiál
Výroba
Miesto pôvodu