Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Klasický koberce

Hľadáte klasický koberec za lacnú cenu? Pozrite si našu ponuku v obchode s kobercami. Strojovo tkané koberce s orientálnym vzorom. Akrylové perzské koberce s obľúbenými iránskymi vzormi. Pozrite si náš výpredajový sklad kobercov a objednajte si z nášho internetového obchodu!

Klasický koberec

Strojovo vyrábané verzie klasických orientálnych kobercov v širokom sortimente. Ak hľadáte kusové koberec do obývačky alebo spálne, ale za nízku cenu, mali by ste si prezrieť túto kategóriu. Naše klasické vzorované koberce odporúčame najmä tým, ktorí majú radi kvalitné a estetické výrobky na zariadenie domácnosti, ale ich dostupnejšia cena z nich robí atraktívnejšiu voľbu ako ručne viazané koberce alebo ručne tkané kilim. Tieto strojovo tkané koberce možno rozdeliť do dvoch skupín. Tradičné strojovo tkané koberce vyrobené z polyesteru alebo v prémiovej kategórii perzské koberce vyrobené z akrylu. 

Akrylový perzský koberec

Akryl, syntetický materiál, má niekoľko užitočných vlastností: je mäkký, ale mimoriadne odolný. Ľahko sa čistí a suší, nepuchrí a zachováva si svoj tvar. Dokonale si zachováva svoju žiarivú farbu aj pri čistení chemickými prostriedkami. Realistický odraz ručne viazaných perzských kobercov. Dodávajú miestnosti elegantný vzhľad. Ich kvalitu pocítite hmatom. Na jednom metri štvorcovom je 1 milión strojových uzlov. So známymi vzormi iránskych kobercov, ako sú Tabríz, Bidžár, Isfahán.

Polyesterový klasický koberec

Naše polyesterové klasické koberce sú obľúbené, pretože sú mimoriadne cenovo dostupné. Turecké koberce sa v súčasnosti stali masovo vyrábaným tovarom, vďaka čomu sú dostupné pre každého. Továreň na turecké koberce, ktorú zastupujeme, kontroluje každý krok výrobného procesu. V súčasnosti možno povedať, že aj turecké koberce začínajú dosahovať vysoké štandardy. Z hľadiska pomeru ceny a kvality sú strojovo tkané kusové koberce z polyesteru úplne adekvátne. Keďže v našom sklade kobercov máme koberce zvinuté, nemusíte sa báť, ak budú spočiatku zvlnené. Pri používaní sa narovnajú. Potom sa už môžu voľne vysávať. Nemal by byť vystavený horúcemu slnečnému žiareniu, pretože polyester je plastový výrobok, takže nevydrží teplo.

Pozrite si našu ponuku kvalitných strojovo tkaných kobercov a oživte svoj domov štýlovým klasickým kobercom!


131Produkt 136
131Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
10,97 € - 373,92 €
Dĺžka (cm)
80 - 300
Šírka(cm)
60 - 200
Materiál
Výroba
Miesto pôvodu