Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Klasické koberce

Hľadáte koberec s orientálnym vzorom za skvelú cenu? Strojovo tkané koberce s orientálnym vzorom pre domácnosti v klasickom štýle. Pozrite si našu ponuku v sklade kobercov a objednajte si z nášho obchodu s kobercami!

Strojovo tkané klasické koberce

Ak hľadáte klasický koberec, ktorý ozdobí váš domov, ale dôležitá je aj cenová výhodnosť, odporúčame vám náš sortiment strojovo tkaných kobercov, ktorý sa môže pochváliť bohatým výberom kobercov s orientálnym vzorom. Správny koberec je jedným z určujúcich prvkov nášho domova, ktorý prispieva nielen k estetickej, ale aj k pohodlnej osobitnej atmosfére nášho obytného priestoru. Či už si chcete zariadiť obývaciu izbu alebo spálňu, strojovo tkaný koberec s orientálnym vzorom je ideálnym spôsobom, ako uspokojiť vašu potrebu kvalitného bytového dekoru. Strojovo tkaný koberec, ktorý je reinterpretáciou klasických iránskych vzorov tradične známych z ručne vyrábaných kobercov, predstavuje spojenie modernej technológie a tradičných orientálnych vzorov. Strojovo tkané verzie klasických kobercov sú nielen lacnejšou alternatívou z finančného hľadiska. Či už ide o strojovo tkaný perzský koberec z bežného polyesteru alebo prémiový strojovo tkaný perzský koberec z akrylu, vo vašej domácnosti sa stanú skutočnou ozdobou.

Prémiový strojovo tkaný perzský koberec z akrylu

Akryl je syntetický materiál, ktorý má mnoho užitočných vlastností: je mäkký, ale mimoriadne odolný, ľahko sa čistí a koberec z neho vyrobený si zachováva svoj tvar. Svoju žiarivú farbu si zachováva aj pri čistení chemickými prostriedkami. Realistický odraz pôvodných perzských kobercov. Dodávajú miestnosti elegantný vzhľad. Kvalitu pocítite na dotyk. Obsahuje 1 milión strojových uzlov na meter štvorcový. So známymi vzormi z iránskych kobercov, ako sú Tabríz, Bidžár, Isfahán. Perzské koberce majú dlhú históriu. Sláva perzských kobercov sa začala v 16. storočí, ale ručná výroba kobercov je časovo náročná a drahá. Nástup strojovo tkaných perzských kobercov umožnil vyrábať koberce vo väčších množstvách a s nižšími nákladmi. Nestratili však tradičnú ručnú krásu a kvalitu perzských kobercov.

Klasický koberec z polyesteru

Popularita klasického strojovo tkaného koberca z polyesteru je spôsobená jeho veľmi prijateľnou cenou. Turecké koberce sa v súčasnosti stali masovo vyrábaným tovarom, vďaka čomu sú cenovo dostupné a prístupné pre všetkých. V továrni na turecké koberce, ktorú zastupujeme, podlieha každý krok výrobného procesu prísnej kontrole kvality. V súčasnosti možno povedať, že turecké koberce začínajú dosahovať vysoký štandard kvality. Koberce vyrobené z polyesteru sú absolútne ideálnou voľbou z hľadiska pomeru ceny a kvality. Keďže koberce uchovávame v našom sklade zvinuté, nemusíte sa obávať, že by bol koberec po vybalení zvlnený. Počas používania sa narovná a až potom sa môže vysávať. Turecký koberec z polyesteru zaujíma popredné miesto v našej širokej ponuke kobercov a jeho obľúbenosť je spôsobená najmä jeho mimoriadne priaznivou cenou.

Orientálny vzorovaný koberec je domácou dekoráciou

Koberec je domáca dekorácia, ktorá dodáva miestnosti pohodlie, štýl a teplo. Orientálne vzorované koberce sú už dlho módne a nadčasové. Strojovo tkané koberce s perzskými motívmi vyzerajú skvele aj v moderných interiéroch, pretože vytvárajú elegantnú atmosféru. Strojovo tkané koberce sú nielen praktické, ale aj cenovo oveľa dostupnejšie. Strojovo tkané perzské koberce s iránskymi motívmi, vynikajú štýlom a kvalitou ďaleko nad ostatnými strojovo tkanými kobercami. Koberce s klasickými perzskými motívmi priťahujú pozornosť svojou jedinečnou eleganciou. Tieto koberce sa dokonale hodia do obývačky a spálne, pretože práve v týchto miestnostiach radi trávime najviac času. Vysoká úroveň technológie strojového tkania umožňuje vytvárať jemnejšie farby a zložitejšie vzory. Trvanlivosť a jednoduchá údržba strojovo tkaného perzského koberca z neho robia ideálnu dekoráciu do obývacích izieb a spální. Ak hľadáte koberec, ktorý je odolný, ľahko sa čistí a je nadčasovo elegantný, môžete zvážiť akrylový perzský koberec s klasickými iránskymi motívmi. Ak hľadáte konkrétne lacnejší koberec a hodnotu za peniaze, kúpte si turecký polyesterový strojovo tkaný koberec.

Nemajte obavy, ak je koberec po položení zvlnený. V našom sklade uchovávame strojovo tkané koberce zrolované. Po krátkom používaní sa koberec narovná.

Pozrite si našu ponuku kvalitných strojovo tkaných kobercov s orientálnym vzorom a oživte svoj domov elegantným perzským kobercom!

114Produkt 136
114Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
17 € - 518 €
Dĺžka (cm)
90 - 300
Šírka(cm)
50 - 200