Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Moderné koberce

Moderné koberce za dostupné ceny. Ak hľadáte koberce do obývačky za výhodnú cenu, pozrite si našu ponuku v obchode s kobercami, všetky koberce sú skladom, takže rýchle dodanie je zaručené.

Moderné koberce na dekoráciu domácnosti

Moderné koberce sú určené predovšetkým pre tých, ktorí majú radi formu kvalitného, estetického interiérového dizajnu, ktorý kladie dôraz na jednoduchosť. Moderné koberce odporúčame najmä milovníkom minimalistického štýlu. Až 60 % novopostavených domov je zariadených moderným nábytkom. Ich nižšia cena z nich robí atraktívnejšiu voľbu pre každého v porovnaní s ručne viazanými alebo tkanými kobercami. Naše moderné koberce sú vyrobené z polyesteru a sú vyrobené v Turecku. Zahŕňajú širokú škálu farieb. Pokiaľ ide o vzory, sú mimoriadne rozmanité, pričom ich vzory sa riadia skôr potrebami moderných používateľov než klasickými perzskými kobercami. Moderné koberce sú veľmi obľúbené u mladých ľudí.

Čistenie moderných kobercov

Keďže strojovo tkané koberce skladujeme zrolované, je najlepšie počkať, kým z koberca nezmiznú vln. To sa pri používaní dá dosiahnuť rýchlejšie. Prejdime sa teda po koberci. Vysávať by sa mal len vyhladený koberec, a to len na najnižšom nastavení vysávača. Pri extrémnejšom znečistení odporúčame penu na čistenie kobercov alebo firmy na čistenie kobercov. Čím dlhšie sú vlákna koberca, tým rýchlejšie sa poškodia, pretože vysávač môže vlákna roztrhnúť.

Pozrite si našu ponuku kvalitných strojovo tkaných kobercov a oživte svoj domov štýlovým moderným kobercom!


30Produkt 130
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
8,79 € - 97,65 €
Dĺžka (cm)
90 - 300
Šírka(cm)
60 - 200
Materiál
Výroba
Miesto pôvodu