Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Moderné koberce

Moderné koberce za dostupné ceny. Ak hľadáte koberec do obývačky za prijateľnú cenu, pozrite si kolekciu nášho obchodu s kobercami, všetky koberce sú skladom, takže rýchle dodanie je zaručené.

Moderné koberce na dekoráciu domácnosti

Moderné koberce odporúčame predovšetkým tým, ktorí majú radi kvalitný a estetický dizajn interiéru, ktorý kladie dôraz na jednoduchosť. Moderné koberce odporúčame najmä milovníkom minimalistického štýlu. Modernými kobercami je vybavených 40 % novopostavených domov. Ich nižšia cena z nich robí atraktívnejšiu voľbu pre každého v porovnaní s ručne viazanými kobercami. Naše moderné koberce sú vyrobené z polyesteru a sú vyrobené v Turecku. Dodávajú sa v širokej škále farieb. Z hľadiska dizajnu sú veľmi rôznorodé, pričom ich dizajn je skôr moderný, používateľsky orientovaný ako tradičný koberec. Moderné koberce sú veľmi obľúbené u mladých ľudí.

Čistenie moderných kobercov

Keďže strojovo vyrobené moderné koberce skladujeme zrolované, oplatí sa počkať, kým z koberca zmiznú vlnky. Pri používaní sa to dá dosiahnuť rýchlejšie. Po koberci sa prechádzajte. Vysávať by sa mal len vyhladený koberec, a to len na najnižšom nastavení vysávača. V prípade extrémnejších škvŕn odporúčame použiť penu na čistenie kobercov alebo kontaktovať profesionálnu firmu na čistenie kobercov. Koberce s dlhšími vláknami sa môžu rýchlejšie znehodnotiť, pretože vlákna môžu byť vysávačom nasávané, čo vedie k postupnému znehodnocovaniu koberca.

 

Moderné koberce pre minimalistické interiéry

Moderné koberce sú ideálne pre minimalistické interiéry. Môžu pôsobiť mladistvejšie ako tradičné koberce a oslovia tých, ktorí hľadajú moderný a mladistvý vzhľad svojho domova. Moderný koberec je navrhnutý v štýle, ktorý uprednostňuje moderný minimalizmus. Bol navrhnutý v súlade so súčasnými trendmi interiérového dizajnu. Naše moderné koberce sa vyrábajú v Turecku podľa najvyšších profesionálnych štandardov. Pri výrobe sa používa polyesterový materiál. Moderný koberec má mnoho výhod pre tých, ktorí si chcú kúpiť nový koberec, ktorý určí štýl ich domova. Moderný koberec má jasné farby a mladistvý dizajn. Tie poskytujú zážitok, ktorý zdôrazňuje kreativitu a vzhľad našej osobnosti. Sortiment moderných kobercov je široký, čo uľahčuje výber požadovanej veľkosti, farby a vzoru. Moderné koberce sú ideálne pre moderné domácnosti. moderný koberec ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality, čo vám dáva možnosť kúpiť koberec za prijateľnú cenu. Moderný koberec je skutočným dizajnovým dielom. Ak chcete vo svojej domácnosti vytvoriť mladistvý vzhľad, moderný koberec je pre vás ideálnou voľbou.

Pozrite si našu ponuku kvalitných moderných kobercov a oživte svoj domov mladistvým moderným kobercom!


57Produkt 136
57Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
6 € - 95 €
Dĺžka (cm)
80 - 300
Šírka(cm)
50 - 200
Materiál
Výroba
Miesto pôvodu