Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Hrubé vlnené koberce

Máte záujem o hrubé jednofarebné koberce z vlny a najmä za prijateľnú cenu? Potom si pozrite skladové zásoby kobercov CarpetDepo. Nenechajte si ujsť naše akcie na tkané koberce, objednajte si z nášho internetového obchodu s kobercami s rýchlym dodaním a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Hrubé jednofarebné koberce z vlny

Hrubé jednofarebné koberce vyrobené technológiou ručného a strojového tkania, vďaka ich jednofarebnosti ich ľahko zladíte s každou miestnosťou. Hrubé koberce sú vyrobené zo 100 % novozélandskej vlny a neobsahujú alergény, takže sú ideálnou voľbou do vašej domácnosti, či už ako koberec do obývačky, kuchyne alebo spálne. Tento hrubý koberec, známy aj ako handrový koberec, vám vďaka väzbe umožňuje používať obe strany koberca a dodá vášmu domovu rustikálny nádych. Na vlnený koberec môžete umiestniť aj iný nábytok, ale uistite sa, že nie je príliš ťažký a že nohy nie sú ostré, pretože by mohli koberec pretrhnúť. Vzhľadom na mäkkosť hrubých vlnených kobercov sa často používajú v detských izbách. Vďaka nízkej cene sa dá kúpiť aj do rekreačných domov. Napriek svojim izolačným vlastnostiam a hustote je tkaný vlnený koberec vhodný aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Po prehriatí hrubého koberca sa z neho uvoľňuje väčšina tepla z podlahy do miestnosti. V miestnostiach bez podlahového vykurovania sa studená podlaha príjemne zohreje. Hrubý koberec môže byť vždy skvelou voľbou, keď hľadáte koberec, ktorý ponúka pohodlie a štýl pre váš domov. Jednofarebné koberce sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý si časom zachová svoju krásu, a môžu byť ideálnou voľbou pre klasické aj moderné domácnosti. Ak hľadáte štýlový a pohodlný jednofarebný koberec, hrubý tkaný koberec z vlny môže byť ideálnou voľbou pre všetky potreby vašej domácnosti.

Čistenie vlnených kobercov

Vlnené koberce môžu spočiatku vykazovať určitú huňatosť, čo však nie je chyba. Používaním zmizne, najmä ak sa spočiatku vysáva častejšie. Koberec sa oplatí občas premiestniť, aby sa pod ním nerozmnožili mole. Vysávanie by sa malo vykonávať len bez kefy a na najnižšom stupni vysávača. Na znečistenie môžete použiť vlhkú handričku alebo penu na čistenie kobercov, ktorá sa môže použiť na vlnu. V prípade silnejšieho znečistenia je najlepšie prenechať ho firmám na čistenie kobercov. Na koberec by sa nemal umiestňovať ťažký nábytok, pretože ho môže poškodiť.

Hrubý vlnený koberec pre rustikálny pocit

Hrubý jednofarebný koberec vo vašej domácnosti vám nielenže dodá pocit tepla a pohodlia pod nohami, ale aj atmosféru miestnosti. Jednofarebný koberec z vlneného materiálu je jednou z najlepších vecí, ktoré si môžete dať do domácnosti, pretože neobsahuje žiadne alergénne látky. Tento jednofarebný hrubý koberec je jedným z najnáladovejších kúskov, ktoré môžete umiestniť do svojej obývačky alebo spálne. Jeho jednofarebný materiál dodáva miestnosti klasický a rustikálny nádych, takže je ideálnou voľbou do domácnosti, ktorá má blízko k prírode alebo k rustikálnemu dizajnu. Hrubší materiál tiež výborne zahrieva podlahu, vďaka čomu je v zime príjemný najmä pre deti. Hrubý vlnený koberec môže tiež pomôcť regulovať teplotu v miestnosti. Môžete si zaobstarať aj koberec na behúne vo veľkosti chodby alebo veľký koberec do väčšej obývačky. Hrubý koberec vyrobený zo 100 % novozélandskej vlny je nielen odolný, ale aj ekologický. Časť procesu výroby vlnených kobercov sa vykonáva strojovo, ale zvyšok sa celý robí ručne. Zvláštnosťou hrubých kobercov je, že sú cenovo dostupné pre každého. Tento druh koberca je nielen praktický, ale aj estetický pre domácnosť.

hrubé koberce

Výhody Hrubých kobercov

Kúpa hustého vlneného koberca má mnoho výhod. V prvom rade hrubý koberec lepšie zadržiava teplo, čím pomáha udržiavať teplotu v miestnosti a znižuje náklady na energiu. Novozélandská vlna, z ktorej je koberec vyrobený, poskytuje vynikajúcu izoláciu, čo je ideálne pre tých, ktorí chcú znížiť svoje účty za vykurovanie. Po druhé, hrubé vlnené koberce sú mäkšie a pohodlnejšie pre nohy, čím poskytujú príjemnejší pocit pri chôdzi alebo státí. Po tretie, hrubý vlnený koberec je odolný a má dlhú životnosť vzhľadom na pomer cena/hodnota, takže sa oplatí zaplatiť. Vlnené koberce sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré neobsahujú škodlivé látky, takže môžu byť ideálne pre alergikov a astmatikov. Okrem toho sa vlnený koberec ľahko čistí a udržiava a väčšina nečistôt sa dá ľahko odstrániť. Jednofarebný koberec v obývacej izbe alebo spálni možno ľahko kombinovať s inými farbami a vzormi, vďaka čomu sa môže stať hlavným dekoratívnym prvkom v miestnosti, a nie len kobercom. Jednofarebný koberec je jednoduchý a nadčasový, vďaka čomu sa ľahko prispôsobí štýlu každej obývacej izby.

 

Nenechajte si ujsť našu ponuku cenovo dostupných hrubých kobercov z novozélandskej vlny, objednajte si ich na stránke nášho internetového obchodu s kobercami CarpetDepo. Všetky jednofarebné koberce v našom vlastnom sklade, rýchle dodanie je zaručené.

 


635Produkt 136
635Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
5 € - 526 €
Dĺžka (cm)
46 - 400
Šírka(cm)
53 - 301