Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Hrubé vlnené koberce

Máte záujem o hrubé jednofarebné koberce z vlny a najmä za prijateľnú cenu? Potom si pozrite skladové zásoby kobercov CarpetDepo. Nenechajte si ujsť naše akcie na tkané koberce, objednajte si z nášho internetového obchodu s kobercami s rýchlym dodaním a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Hrubé jednofarebné koberce z vlny

Hrubé jednofarebné koberce vyrobené technológiou ručného a strojového tkania, vďaka ich jednofarebnosti ich ľahko zladíte s každou miestnosťou. Hrubé koberce sú vyrobené zo 100 % novozélandskej vlny a neobsahujú alergény, takže sú ideálnou voľbou do vašej domácnosti, či už ako koberec do obývačky, kuchyne alebo spálne. Tento hrubý koberec, známy aj ako handrový koberec, vám vďaka väzbe umožňuje používať obe strany koberca a dodá vášmu domovu rustikálny nádych. Na vlnený koberec môžete umiestniť aj iný nábytok, ale uistite sa, že nie je príliš ťažký a že nohy nie sú ostré, pretože by mohli koberec pretrhnúť. Vzhľadom na mäkkosť hrubých vlnených kobercov sa často používajú v detských izbách. Vďaka nízkej cene sa dá kúpiť aj do rekreačných domov. Napriek svojim izolačným vlastnostiam a hustote je tkaný vlnený koberec vhodný aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Po prehriatí hrubého koberca sa z neho uvoľňuje väčšina tepla z podlahy do miestnosti. V miestnostiach bez podlahového vykurovania sa studená podlaha príjemne zohreje. Hrubý koberec môže byť vždy skvelou voľbou, keď hľadáte koberec, ktorý ponúka pohodlie a štýl pre váš domov. Jednofarebné koberce sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý si časom zachová svoju krásu, a môžu byť ideálnou voľbou pre klasické aj moderné domácnosti. Ak hľadáte štýlový a pohodlný jednofarebný koberec, hrubý tkaný koberec z vlny môže byť ideálnou voľbou pre všetky potreby vašej domácnosti.

Čistenie vlnených kobercov

Vlnené koberce môžu spočiatku vykazovať určitú huňatosť, čo však nie je chyba. Používaním zmizne, najmä ak sa spočiatku vysáva častejšie. Koberec sa oplatí občas premiestniť, aby sa pod ním nerozmnožili mole. Vysávanie by sa malo vykonávať len bez kefy a na najnižšom stupni vysávača. Na znečistenie môžete použiť vlhkú handričku alebo penu na čistenie kobercov, ktorá sa môže použiť na vlnu. V prípade silnejšieho znečistenia je najlepšie prenechať ho firmám na čistenie kobercov. Na koberec by sa nemal umiestňovať ťažký nábytok, pretože ho môže poškodiť.

Hrubý vlnený koberec pre rustikálny pocit

Hrubý jednofarebný koberec vo vašej domácnosti vám nielenže dodá pocit tepla a pohodlia pod nohami, ale aj atmosféru miestnosti. Jednofarebný koberec z vlneného materiálu je jednou z najlepších vecí, ktoré si môžete dať do domácnosti, pretože neobsahuje žiadne alergénne látky. Tento jednofarebný hrubý koberec je jedným z najnáladovejších kúskov, ktoré môžete umiestniť do svojej obývačky alebo spálne. Jeho jednofarebný materiál dodáva miestnosti klasický a rustikálny nádych, takže je ideálnou voľbou do domácnosti, ktorá má blízko k prírode alebo k rustikálnemu dizajnu. Hrubší materiál tiež výborne zahrieva podlahu, vďaka čomu je v zime príjemný najmä pre deti. Hrubý vlnený koberec môže tiež pomôcť regulovať teplotu v miestnosti. Môžete si zaobstarať aj koberec na behúne vo veľkosti chodby alebo veľký koberec do väčšej obývačky. Hrubý koberec vyrobený zo 100 % novozélandskej vlny je nielen odolný, ale aj ekologický. Časť procesu výroby vlnených kobercov sa vykonáva strojovo, ale zvyšok sa celý robí ručne. Zvláštnosťou hrubých kobercov je, že sú cenovo dostupné pre každého. Tento druh koberca je nielen praktický, ale aj estetický pre domácnosť.

hrubé koberce

Výhody tkaného koberca

Kúpa tkaného koberca má mnoho výhod. Po prvé, tkaný koberec lepšie udržiava teplo, čím pomáha udržiavať teplotu v miestnosti a znižuje náklady na energiu. Islandská vlna použitá na výrobu tkaného koberca poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu, čo je ideálne pre tých, ktorí chcú znížiť svoje účty za vykurovanie. Po druhé, tkané vlnené koberce sú mäkšie a pohodlnejšie pre nohy, čím poskytujú príjemnejší pocit pri chôdzi alebo státí. Po tretie, tkaný koberec je odolný a má dlhú životnosť vzhľadom na svoju cenovú hodnotu, takže sa oplatí zaplatiť. Tkané koberce sú vyrobené z prírodnej vlny, ktorá neobsahuje žiadne škodlivé látky, takže sú ideálne pre alergikov a astmatikov. Okrem toho sa tkané koberce aj ľahko čistia a udržiavajú a väčšina škvŕn sa dá z koberca ľahko odstrániť. Jednofarebný koberec v obývacej izbe alebo spálni možno ľahko kombinovať s inými farbami a vzormi, takže popri tkanom koberci môžu dominovať aj iné dekoratívne predmety. Je napríklad skvelým akcentom pre nábytok umiestnený na ňom. Jednofarebný koberec je jednoduchý a nadčasový, vďaka čomu sa ľahko prispôsobí štýlu každej obývacej izby.

 

Hadrový koberec pohodlie a štýl

Hadrový koberec je jednou z najlepších možností, ak chcete mať doma pohodlnú a štýlovú pokrývku. Hadrový koberec z prírodnej vlny je nielen praktický, ale môže byť aj estetickým doplnkom vášho domova. V sklade kobercov CarpetDepo ponúkame široký sortiment hadrových kobercov z prírodnej vlny a bavlny za dostupné ceny, takže si každý môže nájsť ideálny hadrový koberec pre seba. Krása hadrového koberca spočíva v jeho jednoduchosti. Hadrové koberce vyrobené z prírodných materiálov dodajú miestnosti rustikálny a moderný vzhľad. Vďaka ich hravým farbám ich ľahko zladíte s akýmkoľvek interiérom, či už klasickým alebo moderným. Hadrové koberce vyrobené z prírodnej vlny alebo bavlny neobsahujú alergény, takže sú ideálnou voľbou pre váš domov, či už ich umiestnite do obývačky, spálne alebo kuchyne. Okrem toho, že handrové koberce poskytujú pocit tepla pod nohami, majú aj vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Vďaka tomu sú ideálnou voľbou do miestností s podlahovým vykurovaním, pretože pomáhajú udržiavať teplo v miestnosti tým, že umožňujú únik väčšiny tepla do miestnosti a zároveň poskytujú príjemne mäkký pocit. Sú vyrobené z prírodnej vlny alebo bavlny, sú tiež odolné a trvácne, takže si môžete užívať roky pohodlia a štýlu vo vašej domácnosti. Hadrové koberce sú k dispozícii v širokej škále rozmerov, či už hľadáte menší plošný koberec alebo bežecký koberec na chodbu. Hadrové koberce sa len zriedkavo vyrábajú vo veľkých rozmeroch. Hadrové koberce môžu byť aj praktickou voľbou pre dovolenkové domy, pretože udržiavajú podlahu v teple a pohodlí počas chladných zimných dní. V internetovom obchode s kobercami CarpetDepo si každý môže nájsť svoj ideálny hadrový koberec za prijateľnú cenu. Hadrové koberce vyrobené z prírodnej vlny alebo bavlny sú jedinečné a dostatočne štýlové na to, aby ste sa z nich vo svojej domácnosti tešili dlhý čas. Nenechajte si ujsť našu cenovo dostupnú ponuku hadrových kobercov, objednajte si ich z našej stránky obchodu s kobercami CarpetDepo. Keďže všetky naše hadrové koberce sú v našom vlastnom sklade, rýchle dodanie je zaručené.

 

Nenechajte si ujsť cenovo dostupný sortiment islandských hrubých kobercov a hadrových kobercov z prírodnej vlny, objednajte si ich z našej stránky internetového obchodu s kobercami CarpetDepo. Keďže všetky koberce sú v našom vlastnom sklade, rýchle dodanie je zaručené.

 


533Produkt 136
533Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
8 € - 252 €
Dĺžka (cm)
60 - 438
Šírka(cm)
54 - 273