Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Hrubé vlnené koberce

Ak hľadáte hrubé vlnené koberce za prijateľnú cenu, pozrite si náš sklad kobercov. Nenechajte si ujsť naše akcie na tkané koberce, objednajte si ich v našom internetovom obchode.

Hrubé tkané koberce

Hrubé ručne a strojovo tkané koberce s farbením získaným z prírodných materiálov. Vďaka tkaniu je možné používať obe strany. Tento koberec je vyrobený zo 100 % novozélandskej vlny a neobsahuje alergénne látky. Vášmu domovu dodá rustikálny dojem buď ako koberec do obývačky, alebo ako koberec do kuchyne. Okrem konferenčného stolíka naň môžete umiestniť aj iný nábytok. Treba však dbať na to, aby nebol príliš ťažký a nemal ostré nohy, pretože môžu koberec roztrhnúť. Tento typ koberca sa nazýva aj handrový koberec. Pre svoju hrúbku a mäkkosť sa často používa v detských izbách. Sú vhodné do klasických aj moderných domácností. Tkané vlnené koberce sú napriek svojim tepelnoizolačným vlastnostiam a hrúbke vhodné aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Aj keď ide o hrubý koberec, väčšina tepla sa z podlahy prenáša do miestnosti, ale v miestnostiach bez podlahového vykurovania príjemne zohrieva studenú podlahu.

Čistenie vlnených kobercov

Vlnené koberce môžu spočiatku vykazovať určité žmolky, ale to nie je závada. Používaním zmizne, najmä ak sa na začiatku vysáva častejšie. Koberec sa oplatí z času na čas premiestniť, aby sa pod ním nerozmnožovali mole. Vysávanie by sa malo vykonávať len bez kefy a na najnižšom stupni vysávača. Na znečistenie môžete použiť vlhkú handričku alebo penu na čistenie kobercov, ktorá sa môže použiť na vlnu. V prípade silnejšieho znečistenia je najlepšie prenechať ho firmám na čistenie kobercov.

Nenechajte si ujsť naše cenovo dostupné hrubé vlnené koberce, objednajte si ich z nášho online obchodu s kobercami s rýchlym dodaním.


542Produkt 136
542Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
9,47 € - 287,17 €
Dĺžka (cm)
0 - 430
Šírka(cm)
50 - 250
Materiál
Výroba