Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Tkané koberce handrový

Ak hľadáte hrubý handrový koberec za prijateľnú cenu, pozrite si náš sklad kobercov. Nenechajte si ujsť naše akcie na tkané koberce, objednajte si ich v našom internetovom obchode.

Hrubé tkané koberce

Hrubé ručne tkané koberce s farbením získané z prírodných materiálov. Vďaka väzbe sa môžu používať z oboch strán. Tento tkaný koberec je vyrobený zo 100 % vlny a neobsahuje alergény. Vášmu domovu dodá rustikálnu atmosféru buď ako koberec do obývačky, alebo ako koberec do kuchyne. Okrem konferenčného stolíka naň môžete umiestniť aj iný nábytok. Treba však dbať na to, aby nebol príliš ťažký a nemal ostré nohy, pretože by mohli koberec roztrhnúť. Pre svoju hrúbku a mäkkosť sa často používa v detských izbách. Vďaka svojej nízkej cene sa odporúča aj do rekreačných domov. Sú vhodné do klasických aj moderných domácností. Ručne tkané vlnené koberce sa nemusia hodiť do miestností s podlahovým vykurovaním, a to vzhľadom na ich dobré izolačné vlastnosti a hrúbku. Ak je určený na použitie práve tam, je najlepšie, aby nepokrýval celú podlahu.

Čistenie handrových koberčekov

Na koberci sa môže spočiatku vyskytnúť chuchvalce, čo však nie je na závadu. Používaním zmizne, najmä ak spočiatku vysávate častejšie. Koberec je dobré občas premiestniť, aby sa pod ním nerozmnožili mole. Vysávanie by sa malo vykonávať len bez kefy a na najnižšom stupni vysávača. Na znečistenie môžete použiť vlhkú handričku alebo penu na čistenie kobercov. V prípade silnejšieho znečistenia je najlepšie prenechať ho na čistenie kobercov firmám.

Nenechajte si ujsť naše cenovo dostupné handrové koberce, objednajte si ich v našom online obchode s kobercami s rýchlym dodaním.


113Produkt136
113Produkt136
Filtrovať
Cena
 (€)
12,62 € - 205,09 €
Dĺžka (cm)
100 - 500
Šírka(cm)
60 - 300
Materiál
Výroba