Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Indický Kilim koberec

Objednajte si kilim za zvýhodnenú cenu v našom internetovom obchode s kobercami. Všetky koberce sú v našom vlastnom sklade. Ak máte radi aj mladistvé, žiarivé farby, pozrite si naše bavlnené kilimy.

O indickom bavlnenom kilime

Dekoratívny koberec Kilim z Indie. Tieto farebné koberce sú vynikajúce aj ako nástenné koberce, pretože vážia maximálne 1 kg na meter štvorcový. Sú tkané špeciálnou technikou, takže indický kilim je tenší a rýchlejšie sa vyrába ako tradičný perzský koberec. Keďže obrovské indické manufaktúry sa špecializujú na hromadnú výrobu, kilimy sa tkajú ručne a strojovo. Dizajn indických kobercov kilim je moderný a pozostáva z mnohých hravých farieb. Sú veľmi obľúbené najmä preto, že sa výborne hodia do väčšiny domácností a v neposlednom rade patria do kategórie kobercov šetrných k peňaženke - lacných kobercov. Iný názov pre koberec kilim je handrový koberec. Používa sa na dekoráciu domácnosti, zavesenie na steny, ako nástenný koberec a ako podlahová krytina. K dispozícii je aj vo veľkosti behúňa koberca na chodby. Môžu dodať vášmu domovu jedinečnú atmosféru ako koberec do obývačky, spálne alebo aj ako koberec na chodbu. Indické bavlnené kilimy majú mimoriadne živé farby, ktoré nestrácajú ani pri čistení. Ich cena je veľmi prijateľná, takže dodajú príjemnú, veselú atmosféru mnohým domácnostiam. Možno ich použiť aj na podlahové vykurovanie, pretože prenášajú teplo.

  • Výroba: ručne a strojovo tkaný kilim
  • Názov: koberec kilim
  • Miesto pôvodu: India
  • Materiál: Materiál: 100% bavlna
  • Hrúbka: približne 3-4 mm

Čistenie bavlneného kilimu

Väčšinu nečistôt môžete z kilimu vyčistiť sami, a to buď vysávačom, alebo vlhkou handričkou. O čistení tohto kilimu netreba veľa písať, a to je výhoda indického bavlneného kilimu.

Dúfame, že kilim z indickej bavlny, ktorý si u nás kúpite, vám prinesie spokojnosť a budete ho radi používať!


22Produkt122
Filtrovať
Cena
 (€)
12,53 € - 111,37 €
Dĺžka (cm)
90 - 240
Šírka(cm)
60 - 170
Materiál
Výroba