Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Prémiová akrylové perzské koberce

Perzský koberec za dobrú cenu z nášho skladu, prémiový klasický koberec z akrylových vlákien. Prezrite si náš obchod s kobercami, ak hľadáte koberec do obývačky alebo koberec do spálne. Objednajte si svoj obľúbený koberec, ak sa nebude hodiť do vašej izby, CarpetDepo zabezpečí bezplatnú spätnú prepravu!

Čo sa oplatí vedieť o akrylovom perzskom koberci?

Akrylový perzský koberec má podobné vlastnosti, ako ručne viazaný vlnený koberec. Mole však akrylový koberec nepoškodí, čo je výhodou aj z hľadiska používania. Je trvácnejší, odolnejší a ohňovzdornejší. Akrylový perzský koberec dodá vášmu domovu elegantnú atmosféru. Akryl nie je alergény a nie je nadýchaný, takže sa nemusíte obávať, že vaše deti alebo vy sami vdýchnete škodlivú látku. V našom katalógu kobercov nájdete slávne vzory z ručne viazaných orientálnych kobercov, ako sú Tabriz, Bidjar, Mahi, Medalion alebo Bokhara.

  • Výroba: strojovo tkaný koberec
  • Uzol/m2 : 980 000
  • Uzlovacia niť: 100% akryl
  • Osnova: 20% akryl 80% polyester
  • Útková priadza: Juta
  • Krajina pôvodu: Irán
  • Výška priadze: 10-12 mm

 ------------video o produkte------------

Prečo milujeme akrylové perzské koberce?

Pretože je na dotyk veľmi podobným vlneným kobercom a jeho odolnosť je veľmi vysoká. Dobre si zachováva svoju farbu aj pri mokrom čistení. Farba počas používania nevybledne. Výhodou akryl je, že sa pri pôsobení tepla nerozpúšťa. Ak sa tradičný (100 % polyesterový) strojovo vyrábaný koberec ponechá dlhší čas na slnku, materiál sa roztopí a koberec sa zvlní, pretože neznáša silné slnečné žiarenie.

Prečo je akrylový perzský koberec drahší ako tradičný strojovo tkaný koberec?

Akrylový perzský koberec je oveľa odolnejší a sofistikovanejší ako iné strojovo viazané koberce. Keďže má 1 milión strojových uzlov na meter štvorcový, má oveľa prepracovanejší dizajn. Stačí sa ho dotknúť alebo sa po ňom prejsť bosou nohou a pocítite rozdiel. Nehovoriac o obľúbených iránskych vzoroch, ktoré dobre poznáme z ručne viazaných perzských kobercov.

Vyberte si z našich prémiových akrylových perzských kobercov, ktoré vám doručíme zo skladu! 
Naše skladové zásoby neustále aktualizujeme a obnovujeme, preto sa oplatí z času na čas sa k nám vrátiť.


95Produkt 136
95Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
32,66 € - 362,9 €
Dĺžka (cm)
80 - 300
Šírka(cm)
60 - 200
Materiál
Výroba