Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Prémiová akrylové perzské koberce

Perzské koberce vyrobené z akrylu sú cenovo dostupnejšie ako ručne viazané koberce, ale oveľa kvalitnejšie ako štandardné strojovo tkané koberce. Ak hľadáte koberce do obývačky alebo spálne, prezrite si našu kolekciu. Objednajte si svoj obľúbený koberec a ak sa vám nebude hodiť do izby, obchod s kobercami CarpetDepo zabezpečí jeho spätné doručenie, ktoré je bezplatné!

Ak sa chcete dozvedieť viac o BEZRIZIKOVOM NÁKUPE, kliknite sem!

Čo sa oplatí vedieť o akrylových perzských kobercoch?

Akrylové perzské koberce majú podobné vlastnosti ako ručne viazané vlnené koberce. Mol však nepoškodzuje akrylové koberce, čo je tiež výhodou z hľadiska použitia. Klasické perzské vzorované strojovo tkané akrylové koberce sú oveľa kvalitnejšie ako štandardné strojovo tkané koberce. Je trvanlivejší, odolnejší, ohňovzdornejší. Akrylové perzské koberce dodajú vášmu domovu elegantný pocit. Akryl je nealergénny a nie je nadýchaný, takže sa nemusíte obávať, že vaše deti alebo vy sami vdýchnete škodlivú látku. V našom katalógu kobercov nájdete známe vzory iránskych kobercov, ako sú Tabriz, Bidjar, Mahi, Medalion alebo Bokhara.

  • Výroba: strojovo tkaný
  • Uzol/m2 : 980.000
  • Uzlovacia niť: 100% akryl
  • Osnova: 20% akryl 80% polyester
  • Útková priadza: Juta
  • Krajina pôvodu: Irán
  • Výška priadze: 10-12 mm
  • Hmotnosť: 3 kg/m²

Video o akrylových perzských kobercoch

 

Prečo máme radi akrylové perzské koberce?

Pretože sa na dotyk približujú vlneným kobercom a ich odolnosť je veľmi vysoká. Svoju farbu si dobre zachovávajú aj pri mokrom čistení. Jeho farba nevybledne ani pri najintenzívnejšom používaní. Výhodou akrylu je, že sa pri pôsobení tepla nerozpúšťa. Ak sa štandardný strojovo tkaný koberec zo 100 % polyesteru ponechá dlhší čas na slnku, materiál sa roztopí a koberec sa zvlní, pretože neznáša silné slnečné žiarenie.

strojovo tkané perzské koberce

 

Prečo sú akrylové perzské koberce drahšie ako štandardné strojovo tkané koberce?

CarpetDepo je obchod s kobercami, v ktorom si môžete vybrať z mnohých rôznych typov kobercov. Ak však hľadáte kvalitný a odolný koberec za prijateľnú cenu, mali by ste si vybrať akrylový perzský koberec. Akrylové perzské koberce prémiovej kvality sú úžasnou a elegantnou dekoráciou, ktorá vylepší vzhľad vášho domova. Tento krásny perzský koberec je vyrobený strojovo a je vyrobený z akrylového materiálu prvotriednej kvality, ktorý je odolný a ľahko sa čistí. Na 1 štvorcovom metri koberca je 1 milión strojových uzlov, takže váži 3 kg/m2. Akrylové strojovo tkané perzské koberce sú oveľa kvalitnejšie ako štandardné strojovo tkané perzské koberce. Stačí sa ho dotknúť alebo sa po ňom prejsť bosou nohou a hneď pocítite rozdiel. Akrylový perzský koberec je pútačom pohľadov. Jeho vzor je veľmi podobný pôvodnému iránskemu perzskému kobercu. Tieto elegantné koberce sú ideálnou voľbou do obývačky alebo aj do spálne. Akryl je ohňovzdorný materiál, takže svoj domov môžete mať v bezpečí. Koberec udrží teplo v miestnosti, takže je ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú radi príjemný pocit pod nohami. Pestrý a bohatý vzor prémiových akrylových perzských kobercov pripomína pôvodné iránske koberce. Farebné odtiene sú ideálne a ladia s klasickými štýlmi interiérového dizajnu a nábytku. Perzské koberce Premium Acrylic sa vďaka akrylovému materiálu ľahko čistia a udržiavajú na každodenné použitie. Ak chcete elegantný koberec, ktorý nielen ozdobí váš domov, ale aj odráža vašu osobnosť, perzský koberec Premium Acrylic bude ideálnou voľbou. Pozrite sa bližšie na kvalitu, farbu a vzor akrylového perzského koberca vo vašej domácnosti. Objednávajte online v obchode s kobercami CarpetDepo s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Akrylové perzské koberce sú nielen kvalitné, ale aj ekologické. Spoločnosť CarpetDepo sa zaviazala k trvalej udržateľnosti a ponúka celý rad typov kobercov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Akrylové perzské koberce spotrebujú na výrobu menej energie ako iné koberce. Okrem toho je akrylový materiál ľahko recyklovateľný. Tieto elegantné koberce sú odolné a majú detailné iránske vzory, takže zostanú krásne po mnoho rokov. Tento koberec je stelesnením tradičnej perzskej kultúry a obsahuje mnoho krásnych a bohatých motívov. Môže byť nepostrádateľnou dekoráciou do obývačky, spálne alebo na akékoľvek iné miesto, kde je potrebný štýlový a elegantný koberec.

akrylové perzské koberce do obývačky

Vyberte si elegantný perzský koberec zo sortimentu obchodu s kobercami CarpetDepo, ktorý vám dodáme zo skladu, takže rýchle dodanie je zaručené!


84Produkt 136
84Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
39 € - 518 €
Dĺžka (cm)
80 - 300
Šírka(cm)
60 - 200