Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Obliečka na vankúš Kilim

Obliečka na vankúš Kilim je ideálnou voľbou na výzdobu vášho domova. Farebné dekoračné vankúše vytvárajú v miestnosti príjemnú atmosféru a zároveň poskytujú pohodlie a krásu. Poťahy na vankúše Kilim sú ručne tkané, vďaka čomu je každý kus jedinečný a vysoko kvalitný.

Obliečka na vankúš z ručne tkaného materiálu Kilim

Obliečka na vankúš vyrobená z afganského koberca Kilim sa bude harmonicky hodiť k rôznym štýlom nábytku a interiéru. Žiarivé farby a vzory vytvárajú úžasný vizuálny efekt a umocňujú atmosféru miestnosti. Obliečka na vankúš Kilim je vyrobená z ľahko čistiteľného materiálu, takže jej údržba je jednoduchá a praktická. Prémiový vlnený materiál je dostatočne odolný, aby vám zabezpečil, že sa z krásy dekoračného vankúša Kilim budete môcť tešiť dlhé roky. Kilimová časť poťahu afganského vankúša sa po utkaní dôkladne vyperie, takže farby a vzory zostanú dlho krásne. Tým sa zabezpečí dlhá životnosť a pôvodná krása vankúša Kilim. Farebné dekoračné vankúše Kilim ponúkajú široké možnosti pri zariaďovaní domácnosti. Perfektne vyzerajú umiestnené na nábytku v obývačke alebo spálni. Či už chcete dodať miestnosti jedinečnú atmosféru alebo doplniť existujúci nábytok, farebný vankúš Kilim je ideálnou voľbou.

Obliečky a poťahy na vankúše Kilim

Farebný vankúš Kilim: krásny príklad afganského umenia

Vankúš Kilim je viac ako len dekoratívny doplnok. Je to umelecké dielo, v ktorom sa spája dedičstvo, remeselná zručnosť a nádherné farby. Poťah vankúša Kilim je vyrobený z ručne tkaného vlneného materiálu s bavlneným podkladom, ktorý vyrobili afganskí tkáči kobercov žijúci v Pakistane. Každá farebná obliečka na vankúš s rozmermi 40x40 rozpráva príbeh o tradícii, trvanlivosti a kráse afganského umenia. Dekoračný vankúš Kilim je dekoratívna krása, ktorá sa vyznačuje úžasnou škálou farieb a zložitých vzorov. Žiarivé tóny, od sýtej červenej a modrej až po teplé zemité odtiene, boli starostlivo vybrané tak, aby odrážali afganskú krajinu a kultúrne motívy. Geometrické vzory alebo kvetinové motívy zobrazujú históriu a túžby afganského ľudu a ponúkajú pohľad na jeho bohaté dedičstvo.

 

Ručne tkaný dekoračný vankúš

Starostlivá práca, ktorá sa skrýva za dekoračnými vankúšmi, je úžasná. Odborní afganskí tkáči kobercov používajú na výrobu ručne tkaných vlnených kilimov tradičné techniky, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Všetky vlnené priadze sú farbené rastlinami, ktoré sa nachádzajú v prírode. Používajú vysokokvalitnú vlnu, aby vytvorili odolný a zároveň pružný koberec. Použitie vlny poskytuje teplo, vďaka čomu je obliečka na vankúš nielen dekoratívna, ale aj pohodlná. Na predĺženie životnosti dekoračného vankúša Kilim bol pridaný odolný bavlnený podklad. Tým sa zabezpečuje štrukturálna stabilita. Bavlnený podklad tiež zaisťuje, že poťah sa ľahko čistí a udržiava, takže sa môžete tešiť z jeho krásy po mnoho rokov.

 

Afganský poťah na vankúš Kilim z Pakistanu

Vďaka emigrácii mnohých afganských rodín žije v súčasnosti v Pakistane mnoho talentovaných remeselníkov. Títo ľudia hľadali útočisko v susedných krajinách a priniesli so sebou svoje kultúrne dedičstvo a tradičné remeslá. Vyrábaním poťahov na vankúše Kilim nielenže podporili svoje rodiny, ale zachovali si aj svoje umelecké tradície a udržiavajú si tak väzby na svoju vlasť. Obliečka na vankúš Kilim má rozmery 40 × 40 a je všestranným doplnkom každého obytného priestoru. Či už je umiestnený na pohovke, posteli alebo ozdobnom kresle, vytvára živú atmosféru a dopĺňa širokú škálu štýlov interiéru. Nadčasová krása vzoru Kilim zaručuje, že zostane ceneným kúskom, ktorý sa vymyká zastaraným trendom a zostáva klasikou afganského remesla. Obdivovaním jedinečných poťahov na vankúše Kilim vzdávame úctu bohatému kultúrnemu dedičstvu afganského ľudu a zároveň svojmu okoliu dodávame nádych elegancie.


148Produkt 136
148Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
44 € - 56 €
Dĺžka (cm)
35 - 55
Šírka(cm)
35 - 55