Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Obliečka na vankúš Kilim

Obliečka na vankúš Kilim je ideálnou voľbou na výzdobu vášho domova. Farebné dekoračné vankúše vytvárajú v miestnosti príjemnú atmosféru a zároveň poskytujú pohodlie a krásu. Poťahy na vankúše Kilim sú ručne tkané, vďaka čomu je každý kus jedinečný a vysoko kvalitný.

Obliečka na vankúš z ručne tkaného materiálu Kilim

Obliečka na vankúš vyrobená z afganského koberca Kilim sa bude harmonicky hodiť k rôznym štýlom nábytku a interiéru. Žiarivé farby a vzory vytvárajú úžasný vizuálny efekt a umocňujú atmosféru miestnosti. Obliečka na vankúš Kilim je vyrobená z ľahko čistiteľného materiálu, takže jej údržba je jednoduchá a praktická. Prémiový vlnený materiál je dostatočne odolný, aby vám zabezpečil, že sa z krásy dekoračného vankúša Kilim budete môcť tešiť dlhé roky. Kilimová časť poťahu afganského vankúša sa po utkaní dôkladne vyperie, takže farby a vzory zostanú dlho krásne. Tým sa zabezpečí dlhá životnosť a pôvodná krása vankúša Kilim. Farebné dekoračné vankúše Kilim ponúkajú široké možnosti pri zariaďovaní domácnosti. Perfektne vyzerajú umiestnené na nábytku v obývačke alebo spálni. Či už chcete dodať miestnosti jedinečnú atmosféru alebo doplniť existujúci nábytok, farebný vankúš Kilim je ideálnou voľbou.

Obliečky a poťahy na vankúše Kilim

Farebný vankúš Kilim: krásny príklad afganského umenia

Vankúš Kilim je viac ako len dekoratívny doplnok. Je to umelecké dielo, v ktorom sa spája dedičstvo, remeselná zručnosť a nádherné farby. Poťah vankúša Kilim je vyrobený z ručne tkaného vlneného materiálu s bavlneným podkladom, ktorý vyrobili afganskí tkáči kobercov žijúci v Pakistane. Každá farebná obliečka na vankúš s rozmermi 40x40 rozpráva príbeh o tradícii, trvanlivosti a kráse afganského umenia. Dekoračný vankúš Kilim je dekoratívna krása, ktorá sa vyznačuje úžasnou škálou farieb a zložitých vzorov. Žiarivé tóny, od sýtej červenej a modrej až po teplé zemité odtiene, boli starostlivo vybrané tak, aby odrážali afganskú krajinu a kultúrne motívy. Geometrické vzory alebo kvetinové motívy zobrazujú históriu a túžby afganského ľudu a ponúkajú pohľad na jeho bohaté dedičstvo.

 

Ručne tkaný dekoračný vankúš

Starostlivá práca, ktorá sa skrýva za dekoračnými vankúšmi, je úžasná. Odborní afganskí tkáči kobercov používajú na výrobu ručne tkaných vlnených kilimov tradičné techniky, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Všetky vlnené priadze sú farbené rastlinami, ktoré sa nachádzajú v prírode. Používajú vysokokvalitnú vlnu, aby vytvorili odolný a zároveň pružný koberec. Použitie vlny poskytuje teplo, vďaka čomu je obliečka na vankúš nielen dekoratívna, ale aj pohodlná. Na predĺženie životnosti dekoračného vankúša Kilim bol pridaný odolný bavlnený podklad. Tým sa zabezpečuje štrukturálna stabilita. Bavlnený podklad tiež zaisťuje, že poťah sa ľahko čistí a udržiava, takže sa môžete tešiť z jeho krásy po mnoho rokov.

Obliečka na vankúš Kilim

Afganský poťah na vankúš Kilim z Pakistanu

Vďaka emigrácii mnohých afganských rodín žije v súčasnosti v Pakistane mnoho talentovaných remeselníkov. Títo ľudia hľadali útočisko v susedných krajinách a priniesli so sebou svoje kultúrne dedičstvo a tradičné remeslá. Vyrábaním poťahov na vankúše Kilim nielenže podporili svoje rodiny, ale zachovali si aj svoje umelecké tradície a udržiavajú si tak väzby na svoju vlasť. Obliečka na vankúš Kilim má rozmery 40 × 40 a je všestranným doplnkom každého obytného priestoru. Či už je umiestnený na pohovke, posteli alebo ozdobnom kresle, vytvára živú atmosféru a dopĺňa širokú škálu štýlov interiéru. Nadčasová krása vzoru Kilim zaručuje, že zostane ceneným kúskom, ktorý sa vymyká zastaraným trendom a zostáva klasikou afganského remesla. Obdivovaním jedinečných poťahov na vankúše Kilim vzdávame úctu bohatému kultúrnemu dedičstvu afganského ľudu a zároveň svojmu okoliu dodávame nádych elegancie.

Dekoračné vankúše Kilim - jedinečný a štýlový darček pre blízkych

Dekoračné vankúše kilim nie sú len jednoduchým nábytkovým prvkom, ale umeleckým prejavom s hlbokými historickými a kultúrnymi koreňmi. Tieto ručne tkané, farebné a vzorované vankúše pútajú pozornosť, a preto ponúkajú jedinečnú príležitosť na darček pre všetky vekové kategórie a vkus. Obliečky na vankúše a dekoračné vankúše Kilim sú miestom, kde sa funkčnosť stretáva s estetikou, a poskytujú jedinečný darček, ktorý obdarovaného poteší na dlhé roky. Kilim, ktorý pochádza predovšetkým z Blízkeho východu, je plochá tkaná textília, ktorá sa vyrába tradičnými technikami ručného tkania. Táto verzia vankúša kilim je mimoriadne cenná, pretože každý kus je jedinečný a odráža osobný prístup tkáča, jeho remeselnú zručnosť a umeleckú víziu. To, čo robí z dekoratívnych vankúšov kilim dokonalý darček, je kombinácia jedinečných vlastností, ktoré nesú. Každý vankúš má jedinečný vzor zložený z pestrej zmesi farieb a tvarov. Vďaka tomu sú dokonalou ozdobou každého domova, či už ide o moderný alebo tradičný interiér. Obliečky na vankúše Kilim sú mimoriadne praktickou voľbou, pretože sa dajú ľahko vymeniť, takže náladu domova možno rýchlo aktualizovať bez toho, aby ste museli kupovať nové vankúše. Ručne tkaný vankúš kilim je nielen estetický, ale aj mimoriadne odolný. Tradičné techniky tkania zabezpečujú, že dekoratívne vankúše majú dlhú životnosť, takže obdarovaný sa môže dlho tešiť z ich krásy. Táto trvanlivosť je obzvlášť dôležitá, keď ide o predmety, ktoré sa často používajú, ako napríklad dekoračný vankúš, ktorý je vystavený každodennému opotrebovaniu. Sortiment vankúšov Kilim je mimoriadne široký, vďaka čomu si každý môže nájsť vzor a farebné prevedenie, ktoré mu najviac vyhovuje. Jedinečný, ručne vyrobený darček je vždy cennejší, pretože odráža starostlivý výber darcu a personalizáciu darčeka. Ak sa niekto sťahuje do nového bytu alebo domu, dekoračný vankúš kilim môže byť pre neho ideálnym darčekom, ktorý mu pomôže zútulniť nový domov a urobiť ho štýlovým. Darovanie krásneho vankúša ako darčeka môže okamžite zútulniť nový domov vašich priateľov. Na kolaudačných večierkoch je často ťažké rozhodnúť, aký darček by bol ideálny. Vankúš Kilim je nielen praktický, ale aj dekoratívny a zaručene užitočný darček. Ručne vyrobený vankúš kilim je špeciálny svadobný dar, ideálny pre pár, ktorý začína nový život vo svojom dome. Obliečka na vankúš kilim s výplňou, ktorá zodpovedá vkusu nového páru, môže byť nezabudnuteľným a užitočným darčekom. Darovanie dekoračného vankúša kilim ako darčeka k narodeninám môže byť ideálnou voľbou pre niekoho, kto má rád kvalitné, ručne vyrábané výrobky a oceňuje tradičné remeslo. Ak chcete na Vianoce prekvapiť svojich blízkych osobným a jedinečným darčekom, dekoračný vankúš kilim je vynikajúcou voľbou. Najmä ak osoba, ktorú obdarúvate, ocení jedinečný ručne vyrobený výrobok.


85Produkt 136
85Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
32 € - 34 €
Dĺžka (cm)
35 - 50
Šírka(cm)
35 - 55