Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Klasický koberec béžová 60x90 polyesterový koberec
Klasický koberec béžová Afghan 60x90 Koberec do obývačky alebo spálne
RRP 54 
26

Klasický koberec béžová Afghan 60x90 Koberec do obývačky alebo spálne

Klasický koberec béžová 60x90 polyesterový koberec
Klasický koberec béžová 60x90 polyesterový koberec
Klasický koberec béžová 60x90 polyesterový koberec
Klasický koberec béžová 60x90 polyesterový koberec
Klasický koberec béžová 60x90 polyesterový koberec
Klasický koberec béžová 60x90 polyesterový koberec

Ak hľadáte elegantný, klasický koberec do obývačky, spálne alebo dokonca kancelárie, ale dôležitá je aj nízka cena, tento klasický koberec stojí za pozornosť. Tento strojovo tkaný koberec, zdobený klasickými orientálnymi vzormi, odporúčame najmä tým, ktorí ocenia estetické vybavenie domácnosti, ale láka ich skôr nižšia cena. Strojovo tkané koberce, ktoré sa bežne vyrábajú z polyesteru, sa vyrábajú v Turecku pomocou starostlivých výrobných postupov. Tento strojovo tkaný koberec vyčnieva z davu svojimi úžasnými orientálnymi vzormi a bohatými detailmi. Klasický koberec s mäkkým povrchom na dotyk je dokonalou voľbou pre domáce pohodlie aj štýl. Tento klasický koberec je nielen estetický, ale aj praktický na každodenné použitie. Či už ide o obývaciu izbu, spálňu alebo kanceláriu, tento strojovo tkaný koberec bude vyzerať dobre kdekoľvek. Vďaka svojej 11 mm hrúbke a mäkkosti ponúka strojovo tkaný koberec mimoriadne pohodlie a je radosť po ňom chodiť naboso. Najlepšou správou pre alergikov je, že tento koberec neobsahuje žiadne alergizujúce látky. Vďaka vysokej kvalite strojovo tkaného koberca sú vzory a detaily dokonale prepracované. Elegantné orientálne vzory zvýraznia štýl a náladu ktorejkoľvek časti vašej miestnosti. Tento klasický koberec môže byť ústredným prvkom vašej obývačky alebo spálne a dodá vášmu domovu elegantný a útulný charakter. Medzi ďalšie výhody patrí rýchle a účinné čistenie. Pred vysávaním by ste však mali počkať niekoľko týždňov, aby sa strojovo tkaný koberec po dodaní úplne vyrovnal. Tým sa zabezpečí, že koberec zostane v perfektnom stave po mnoho rokov. Strojovo tkaný koberec môže byť ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú koberec, ktorý má klasický dizajn, ale zároveň je cenovo dostupný. Klasické strojovo tkané koberce sú dnes veľmi obľúbené. Všetky detaily orientálnych vzorov prispievajú k tomu, že je to ideálna voľba na výzdobu vášho domova. Pred kúpou sa uistite, že veľkosť strojovo tkaného koberca je vhodná pre veľkosť miestnosti. Rozmery strojovo tkaných kobercov sú pevne fixované. Aj keď si vzor a farbu koberca vyberiete vopred, konečná zhoda a harmónia sa ukáže, keď bude koberec v miestnosti. Ak máte pocit, že vami vybraný koberec nevyhovuje nálade alebo štýlu vašej miestnosti, neváhajte nám ho vrátiť. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou, a preto vám spoločnosť CarpetDepo ponúka bezplatné vrátenie. NÁKUP u nás je BEZ RIZIKA, pretože chceme, aby ste boli so svojím výberom spokojní a tešili sa z nového koberca u vás doma.

  • Výroba: Strojovo tkané
  • Uzol/m2: 550 000
  • Viazané vlákno: 100% Mäkký polyester
  • Osnovná priadza: 100% polyester
  • Krajina pôvodu: Turecko
  • Výška vlákna: 10-12 mm
  • Hmotnosť: 2,2 kg/m2
Dĺžka (cm)
90
Šírka(cm)
60
Metre štvorcové (m²)
0,54
Číslo článku
AFG096090
Materiál
polyester
Hrúbka (mm)
10-12 mm
Výroba
strojovo tkané
Miesto pôvodu
Turecko
dodacia lehota
3 pracovné dni
Spôsoby platby
Platba pri dodaní, Barion, Bankový prevod, PayPal
Právo na odstúpenie
30 dní
Záruka
1 rok
Náklady na doručenie
Doprava zdarma nad 52 €. (7 €)
Skladom
53
RRP 54 
26
Od: 17.05.2024   Do vypredania zásob!
Sl.: 53
Úspory 29 €
Podrobnosti

Ako sa vyrábajú polyesterové koberce?

 

Opis strojovo tkaného koberca

Klasický strojovo tkaný koberec odporúčame najmä tým, ktorí majú radi kvalitné a estetické výrobky do interiérov s klasickou atmosférou. Ich nižšia cena z nich robí atraktívnejšiu voľbu ako ručne vyrábané koberce. Tieto strojovo tkané koberce sa vyrábajú z polyesteru v Turecku. Považujú sa za prvotriedne medzi štandardnými strojovo tkanými kobercami. Na jednom metri štvorcovom je 550 000 strojových uzlov a ich hmotnosť je 2,2 kg/nm, čo je zárukou vysokej kvality. Vďaka mäkkosti na dotyk sa môžu používať aj ako koberec do spálne. Sú za rozumnú cenu, a pritom vysoko kvalitné. Svojimi orientálnymi vzormi a farbami vytvárajú jedinečnú atmosféru ako koberec do obývačky alebo aj ako koberec do predsiene.

klasické koberce

Čistenie strojovo tkaného polyesterového koberca

Čistenie strojovo tkaného polyesterového koberca je jednoduché a nevyžaduje si veľa odborných znalostí. Ak sa na koberci objavia drobné škvrny, môžete ich vyčistiť mierne navlhčenou handričkou. Je však dôležité nečakať príliš dlho, pretože po zaschnutí sa nečistoty budú z koberca odstraňovať ťažšie. Na ťažšie škvrny môžete použiť komerčne dostupnú penu na čistenie kobercov. Tie účinne odstránia odolnejšie škvrny bez poškodenia polyesterového koberca. Je však dôležité čistiacu penu najprv vyskúšať na malej ploche, aby ste sa uistili, že nespôsobí zmenu farby alebo iné škodlivé účinky. Pred vysávaním by ste tiež mali počkať niekoľko týždňov, najmä kým sa vlny v strojovo tkanom koberci nevyrovnajú. Počas tejto doby koberec získa svoj pôvodný tvar, čo vám umožní účinnejšie vysávanie na odstránenie prachu a nečistôt. Pri vysávaní strojovo tkaného koberca vždy zvoľte najnižšie nastavenie vysávača. Zabránite tak poškodeniu a nadmernému opotrebovaniu koberca. Dbajte na rovnomerný pohyb vysávača, aby ste dôkladne vyčistili celý koberec. Udržujte svoj koberec čistý a dobre ošetrený pomocou týchto jednoduchých a účinných metód a užívajte si roky krásy a pohodlia vo svojom domove.

 

Strojovo tkaný koberec uskladníme zrolovaný v našom sklade a doručíme vám ho. Nemajte obavy, vlny používaním zmiznú!

polyesterové koberce

Objednajte si strojovo tkaný koberec na stránke obchodu s kobercami CarpetDepo a ozdobte svoj domov elegantným klasickým kobercom. Vďaka našim skutočným skladovým zásobám je zaručené rýchle dodanie.


Údajov
Brand name
CarpetDepo
Manufacturer
Bakhtar
EAN číslo
AFG096090