Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Koberce behúne

Ak hľadáte Koberce behúne do obývačky alebo chodby, pozrite si našu ponuku kobercov. Široký sortiment kobercov na sklade s rýchlym dodaním. Nemajte obavy, ak sa vám objednaný koberec nebude páčiť, Carpetdepo zabezpečí jeho bezplatné vrátenie.

Čo sú to koberce behúne?

Mnohé domy majú často dlhé úzke priestory; chodbu, predsieň, kuchyňu. Koberce sa používajú na estetickú výzdobu týchto miestností. Koberec do chodby každej domácnosti. Ručne viazané orientálne bežecké koberce alebo Koberce behúne Kilim sú v našej ponuke dostupné vo všetkých farbách a vzoroch, takže si môžete vybrať zo stoviek kobercov s dodacou lehotou niekoľkých dní. Okrem toho, že vaše miestnosti budú vyzerať krásne a výnimočne, pomáhajú udržiavať správnu teplotu počas chôdze naboso alebo v ponožkách a pomáhajú predchádzať prechladnutiu vašich detí. Vďaka svojmu dizajnu a materiálu sú tieto Koberce behúne kilim mimoriadne príjemné na dotyk a odolné. Nájdete tu nielen behúne do chodieb, ale aj, ako doplnkový behúň pre veľké koberce. Čím je koberec dlhší, tým je širší. To platí skôr pre orientálne koberce. Máme koberce akejkoľvek dĺžky, až do 10 m. V rôznych farbách a vzoroch. Nájdete tu orientálny koberec, ktorý sa hodí do každého štýlu miestnosti, či už klasického alebo moderného. 

Starostlivosť o koberce behúne

Odporúča sa aj pre podlahové vykurovanie, ale je dobré koberec občas premiestniť alebo ho každý týždeň povysávať, aby sa pod kobercom nerozmnožili mole. Vlnené koberce sa vysávajú ľahko. Udržiavanie čistoty je jednoduché, ale neodporúča sa do miestností, kde je často vystavený vlhkosti, ktorá ho môže zafarbiť. Na čistenie silnejších škvŕn odporúčame obrátiť sa na čistiareň kobercov. Ich dĺžka a šírka sa značne líši, takže si môžete nájsť vhodnú veľkosť pre váš domov. Objednajte si Koberce behúne podľa vlastného výberu, a ak sa nebude hodiť do vašej miestnosti, náš obchod s kobercami sa postará o spätné doručenie.

Vyberte si najvhodnejší Koberce behúne s rýchlymi dodacími podmienkami z nášho obchodu s kobercami!


274Produkt 136
274Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
31,96 € - 3 620,01 €
Dĺžka (cm)
96 - 977
Šírka(cm)
47 - 203
Materiál
Výroba