Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Koberce behúne

Ak hľadáte elegantný koberec behúne do obývačky alebo chodby, pozrite si našu ponuku kobercov v obchode. Široká kolekcia kobercov behúňov, zo skladu, s rýchlym dodaním. Nemajte obavy, ak sa vám objednaný koberec nebude páčiť, CarpetDepo zabezpečí bezplatné vrátenie tovaru.

Viac informácií o BEZRIZIKOVOM NÁKUPE nájdete tu!

Čo je koberec behúne?

V mnohých rodinných domoch, a dokonca aj v bytoch, sú bežné dlhé úzke priestory; predsiene, chodby, kuchyne. Na estetickú výzdobu týchto miestností sa používajú elegantné koberce behúne. Ich tvar je zvyčajne podlhovastý a šírka pomerne úzka, vďaka čomu sa dajú ľahko položiť do úzkych priestorov. Ručne viazané orientálne koberce behúne alebo kilimové koberce behúne sú dostupné vo všetkých farbách a vzoroch na webovej stránke obchodu s kobercami CarpetDepo, takže si môžete vybrať zo stoviek kobercov behúne s dodacou lehotou niekoľkých dní. Okrem toho, že váš priestor bude vyzerať krásne a výnimočne, pri chôdzi naboso alebo v ponožkách vám pomôže udržať správny pocit tepla a zabráni tomu, aby vaše deti prechladli. Vďaka dizajnu a materiálu kobercov behúne sú mimoriadne príjemné na dotyk a odolné voči opotrebovaniu. Koberec behúne môžete položiť nielen do chodby, ale aj umiestniť ako doplnkový koberec vedľa centrálneho veľkého koberca v obývacej izbe. Čím je koberec behúne dlhší, tým je širší. To platí skôr pre orientálny koberec. Nech už hľadáte akúkoľvek dĺžku koberca behúňa, v sklade obchodu s kobercami CarpetDepo ho nájdete až do dĺžky 10 m. S rôznymi farbami a vzormi. Môžete nájsť ten správny orientálny koberec pre akýkoľvek štýl miestnosti, či už klasický alebo moderný.

koberec behúne

Starostlivosť o koberce behúne

Čistenie koberca behúňa je jednoduché a nevyžaduje si žiadne špeciálne zručnosti. Mierne navlhčenou handričkou odstránite väčšinu nečistôt. Vlnené behúne koberce sa dajú ľahko vysávať. Vždy však používajte najnižšie nastavenie vysávača. Na čistenie ťažších škvŕn alebo na jednorazové veľké čistenie odporúčame obrátiť sa na firmu na čistenie kobercov. Neodporúčame ho do miestností, kde je často vystavený vlhkosti, ktorá môže materiál koberca zvlniť. Odporúčame ho aj pre podlahové vykurovanie, ale v takýchto prípadoch je dobré koberec občas premiestniť alebo každých niekoľko týždňov vysávať pod kobercom, aby sa pod bežeckým kobercom nerozmnožili mole. Ich dĺžka a šírka sa značne líšia, takže si môžete nájsť správnu veľkosť pre svoj domov. Objednajte si koberec behúne podľa vlastného výberu, a ak sa nebude hodiť do vašej miestnosti, náš obchod s kobercami sa postará o vrátenie zásielky.

Koberce behúne na výzdobu chodieb

Koberec behúne je elegantný a štýlový doplnok, ktorý môžete použiť na chodbe alebo aj v obývačke ako doplnok k centrálnemu kobercu. Všetky koberce behúne sú ručne viazané alebo ručne tkané. Vyrábajú sa s použitím kvalitnej vlny, ktorá zaručuje dlhú životnosť a estetický vzhľad. Pri výbere koberca behúňa je dôležité zvážiť štýl a farebnosť miestnosti, pretože to určí, aký typ koberca behúňa sa bude najlepšie hodiť do vašej chodby alebo obývačky. Široká škála dostupných dĺžok znamená, že každý si môže nájsť ten správny rozmer do svojej predsiene. Vďaka ručnému viazaniu je kvalita koberca behúňa vynikajúca a dôkladná pozornosť venovaná detailom zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. A kvalita materiálov zaručuje, že koberec sa ľahko čistí a udržiava. Koberec behúne môže byť doplnkom chodby alebo obývačky nielen preto, že je štýlový, ale aj preto, že je užitočný. Poskytuje príjemný pocit pre nohy. Väčšina kobercov je vyrobená zo 100 % vlny. Elegantné koberce behúne možno použiť aj ako doplnok koberca v obývacej izbe. Výber farieb a vzorov možno prispôsobiť interiéru, takže koberec behúne ešte viac harmonizuje s okolím. Ručne viazané koberce sú univerzálne a praktické a hodia sa nielen do chodby, ale aj do obývačky. Po výbere správnej veľkosti a štýlu môže dobre zvolený koberec behúne pomôcť urobiť vašu chodbu pohodlnejšou a krajšou.

Koberce behúne na chodbu

Krajina pôvodu kobercov behúňov

Koberce behúne z Pakistanu sú známe svojou vysokou kvalitou a krásnymi vzormi. Všetky pakistanské koberce behúne sú ručne viazané koberce a pri ich výrobe sa kladie veľký dôraz na kvalitu vlny a starostlivo vypracované vzory. Najbežnejšie farby pakistanských kobercov sú bordová, červená a béžová. Afganské koberce behúne sú zvyčajne veľké a používajú sa v nich veľmi výrazné farby. Afganské koberce behúne sú často zdobené geometrickými alebo kvetinovými vzormi a sú to tiež ručne viazané koberce. Afganské koberce vydržia pri správnej starostlivosti mnoho desaťročí. Koberec behúne vyrobený v Iráne - perzský koberec - je jedným z najznámejších kvalitných kobercov. Iránske koberce behúne majú obzvlášť krásne vzory a odtiene, ktoré sú tiež ručne viazané. Iránske koberce behúne sa zvyčajne vyrábajú z vlnených alebo bavlnených materiálov.

Vyberte si najvhodnejší Koberce behúne s rýchlymi dodacími podmienkami z nášho obchodu s kobercami!

324Produkt 136
324Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
21 € - 6 995 €
Dĺžka (cm)
94 - 977
Šírka(cm)
47 - 203