Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Tkaný Koberce / Koberce Kilim

Kilim koberec za zvýhodnené ceny vo všetkých veľkostiach, zo skladu. Vlnený tkaný koberec za výpredajové ceny. Vyberte si z nášho obchodu s kobercami, ak hľadáte koberec do obývačky alebo kuchyne.

Tkané handrové koberce

Tkaný handrový koberec môže byť ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú koberec za prijateľnú cenu. Možno ho položiť takmer do každej miestnosti. Nemal by sa používať v domácnostiach s podlahovým vykurovaním, pretože je to hrubý koberec a neprepúšťa väčšinu tepla. Materiál je zo 100 % vlny. Ak hľadáte lacný koberec do svojho rekreačného domu, tkané koberce sú výbornou voľbou. Čistenie nie je náročné, dá sa hneď vysávať a odporúčame ho, pretože prvé dva týždne bude nadýchaný, kým dosiahne konečný tvar. Čistenie pri drobných škvrnách si nevyžaduje žiadne odborné znalosti. Možno ho vyčistiť mierne navlhčenou handričkou. Môžete použiť aj penu na čistenie kobercov, ktorá je dostupná v obchodoch. V prípade väčších škvŕn sa obráťte na firmu na čistenie kobercov. K dispozícii je v niekoľkých rozmeroch, dokonca aj na dlhé chodby ako koberec behúne.  Hodí sa do moderných aj klasických interiérov. Krása koberca spočíva v jeho jednoduchosti. 

Afganské koberce Kilim

Ručne tkané koberce kilim, ktoré sa vyskytujú v mnohých kultúrach a sú obľúbené po celom svete. Kilim sa zvyčajne vyrába z vlny a na farbenie sa používajú prírodné materiály. Pestrá paleta farieb ručne tkaného kilimu je vhodná do každej miestnosti, či už na chodby ako koberec behúne, alebo ako koberec do obývačky či kuchyne. Predávame aj niekoľko druhov kilimov. Jedným z najznámejších a najobľúbenejších je kilim Chobi. Vďaka svojim jasným farbám a rozmanitým vzorom rozžiari atmosféru vašej miestnosti. Kilim Maymanah je jedinečnejší vďaka svojim tmavším farbám. Často sa používa aj ako nástenný koberec. Indický kilím je plný veselosti a dobrej nálady. Rozžiari aj tú najtmavšiu miestnosť. Pozrite si našu ponuku kobercov kilim, ktorých máme obrovské zásoby. Vďaka nášmu bleskovému dodaniu sa z vybraného koberca môžete tešiť už o niekoľko dní. 

Vytvorte si doma výnimočnú atmosféru s tkanými kobercami, kilim kobercami, objednajte si ich s rýchlym dodaním z nášho skladu Outlet Koberce! 


306Produkt136
306Produkt136
Filtrovať
Cena
 (€)
12,14 € - 1 972,04 €
Dĺžka (cm)
62 - 814
Šírka(cm)
56 - 404
Materiál
Výroba