Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Tkaný Koberce Kilim

Kilim koberec za zvýhodnené ceny vo všetkých veľkostiach, zo skladu. Vlnený tkaný koberec za výpredajové ceny. Vyberte si z nášho obchodu s kobercami, ak hľadáte koberec do obývačky alebo kuchyne.

Afganské koberce Kilim

Ručne tkané koberce kilim, ktoré sa vyskytujú v mnohých kultúrach a sú obľúbené po celom svete. Kilim sa zvyčajne vyrába z vlny a na farbenie sa používajú prírodné materiály. Pestrá paleta farieb ručne tkaného kilimu je vhodná do každej miestnosti, či už na chodby ako koberec behúne, alebo ako koberec do obývačky či kuchyne. Predávame aj niekoľko druhov kilimov. Jedným z najznámejších a najobľúbenejších je kilim Chobi. Vďaka svojim jasným farbám a rozmanitým vzorom rozžiari atmosféru vašej miestnosti. Kilim Maymanah je jedinečnejší vďaka svojim tmavším farbám. Často sa používa aj ako nástenný koberec. Indický kilím je plný veselosti a dobrej nálady. Rozžiari aj tú najtmavšiu miestnosť. Pozrite si našu ponuku kobercov kilim, ktorých máme obrovské zásoby. Vďaka nášmu bleskovému dodaniu sa z vybraného koberca môžete tešiť už o niekoľko dní. 

Indický bavlnený kilim

Farebné kilimy z Indie. Tieto pestrofarebné koberce sú tkané špeciálnou technikou, takže indické kilimy sú vyrobené rýchlejšie ako tradičné kilimy. Keďže veľké indické továrne sa špecializujú na hromadnú výrobu, kilimy sa tkajú ručne a za pomoci strojov. Indický vzor kilimov je moderný a pozostáva z mnohých hravých farieb. Sú veľmi obľúbené najmä preto, že sa dokonale hodia do väčšiny domácností. Používajú sa ako bytové dekorácie buď zavesené na stene, alebo ako nástenné koberce. K dispozícii sú aj vo veľkostiach do chodieb.  Ich veselé farby dokážu dodať vášmu domovu jedinečnú atmosféru. Indické bavlnené kilimy majú mimoriadne žiarivé farby a pri čistení nevyblednú. Možno ich použiť aj v domácnostiach s podlahovým vykurovaním

Vytvorte si doma výnimočnú atmosféru s tkanými kobercami, kilim kobercami, objednajte si ich s rýchlym dodaním z nášho skladu Outlet Koberce! 


297Produkt 136
297Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
14,2 € - 2 115,32 €
Dĺžka (cm)
62 - 399
Šírka(cm)
56 - 213
Materiál
Výroba