Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky
Farebný vlnený koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky, koberec do spalne
RRP 749 
535

Farebný vlnený koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky, koberec do spalne

Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky
Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky
Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky
Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky
Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky
Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky
Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky
Farebný koberec Aikat 121x177 koberec do obývačky

Koberec Aikat je moderne navrhnutý koberec, ktorý predstavuje dokonalé spojenie súčasnej doby a tradičného orientálneho štýlu kobercov. Hoci má pomerne mladý dizajn, má mnoho výhod, vďaka ktorým je ideálny pre minimalistické a klasické interiéry. Ručne viazaný koberec Aikat sa vyrába v Afganistane a svojimi modernými vzormi a farbami dodá vášmu domovu jedinečnú atmosféru. Hotový koberec sa dôkladne perie a suší na horúcom slnku, čo prispieva k jeho úžasne odolnej farbe. Tento moderný orientálny koberec je skutočným majstrovským dielom, ktoré je 100 % ručne viazané. Farby kobercov Aikat pochádzajú z prírodne extrahovaných farbív. Väzba koberca Aikat je z vlny a útok z bavlny. Ručne viazaný koberec Aikat sa vyrába technikou Gheordes, čo znamená dvojité viazanie. Návrh a výroba koberca Aikat je dlhý a náročný proces, ktorý si vyžaduje obrovské skúsenosti a odborné znalosti majstrov uzlarov kobercov. Orientálny koberec Aikat vytvára príjemnú atmosféru v každej miestnosti, či už je to obývacia izba alebo spálňa. A ak hľadáte koberec do predsiene, v ponuke obchodu s kobercami CarpetDepo nájdete ten správny. Ručne viazaný koberec Aikat je nielen pútavý na pohľad, ale aj praktickou a štýlovou voľbou na zariadenie vášho domova. Tento koberec je tiež ideálnou voľbou na vytvorenie pocitu tepla. Vďaka prírodným vlastnostiam vlny je výborným izolantom proti chladu a vytvára útulnú atmosféru aj v minimalistických priestoroch, kde dôležitú úlohu zohráva krásna dlažba. Tento vlnený koberec je ideálny nielen do domácnosti, ale aj do rôznych spoločenských priestorov. Elegantný a štýlový vzhľad dodajú napríklad aj luxusným kanceláriám a hotelom. Ak chcete vo svojej obývačke alebo spálni vytvoriť skutočne výnimočnú a exkluzívnu atmosféru, ručne viazaný koberec Aikat je ideálnou voľbou. Pred kúpou koberca by ste sa mali uistiť, že jeho veľkosť zodpovedá veľkosti vašej miestnosti. Vzor a farba moderného orientálneho koberca sa na mieste skutočne ukážu, či ladí s vybranou miestnosťou. Ak však nebudete s vybraným kobercom spokojní, nemusíte sa obávať, pretože obchod s kobercami CarpetDepo vám ponúka možnosť bezplatného vrátenia.

Viac informácií o BEZRIZIKOVOM NÁKUPE nájdete tu!

  • Výroba: Ručne viazané
  • Miesto pôvodu: Afganistan
  • Hustota uzlov: približne 200 000 uzlov/m2
  • Uzlový materiál: 100% vlna
  • Materiál osnovy: 100% bavlna
  • Hrúbka: približne 7-9 mm
  • Hmotnosť: 2,5 kg/m2
Dĺžka (cm)
177
Šírka(cm)
121
Metre štvorcové (m²)
2,1417
Číslo článku
98693
Materiál
vlna
Hrúbka (mm)
7-8 mm
Výroba
Ručne viazané
Miesto pôvodu
Afganistan
dodacia lehota
3 pracovné dni
Spôsoby platby
Platba pri dodaní, Barion, Bankový prevod, PayPal
Právo na odstúpenie
30 dní
Záruka
1 rok
Náklady na doručenie
Doprava zdarma nad 52 €. (7 €)
Skladom
Výpredaj
29
RRP 749 
535
Od: 30.06.2024   Do vypredania zásob!
Sl.: 29
Úspory 214 €
Podrobnosti

Moderný orientálny koberec Aikat pre domácnosti a spoločenské priestory

Orientálny koberec Aikat je ideálnou voľbou do mnohých miestností, kde vytvorí modernú a veselú atmosféru. Nižšie sú uvedené niektoré z miestností, v ktorých orientálny koberec Aikat vyzerá skvele. Pre obývacie izby môže ručne viazaný koberec Aikat zohrávať ústrednú úlohu, kde vytvorí štýlovú a veselú atmosféru. Môžete ho kombinovať s moderným nábytkom alebo s klasickejšími prvkami, aby koberec skutočne vynikol. V spálni môže koberec Aikat vytvoriť útulný efekt. Jeho mäkkosť a pohodlie vám pomôžu relaxovať a zároveň dodajú jedinečný pôvab. Vyberte si farbu a vzor, ktoré ladia s interiérom vašej spálne. Elegantný vzhľad a útulný charakter koberca Aikat môže vytvoriť inšpiratívne prostredie vo vašej pracovni. Koberec umiestnite okolo pracovnej plochy, aby vám poskytol inšpiráciu a pohodlie pri práci. Koberec Aikat dokáže vytvoriť výnimočnú atmosféru v jedálni. Umiestnite ho pod jedálenský stôl, aby ste miestnosti dodali vymedzený priestor. Vyberte si farbu a vzor, ktoré ladia s nábytkom v jedálni a zvyškom interiéru. Koberec behúňy Aikat je ideálny aj do predsiene alebo ako doplnok koberca do obývačky. Sú nielen estetické, ale poskytujú aj príjemný pocit pre nohy pri pohybe. Moderný orientálny koberec Aikat môžete umiestniť takmer do každej miestnosti, v ktorej chcete vytvoriť jedinečný vzhľad. Pri výbere koberca venujte osobitnú pozornosť veľkosti. Vzor a farba vám na mieste ukážu, ako bude ladiť s ostatnými prvkami v miestnosti.

 

Moderný orientálny koberec Aikat

 

Čistenie vlneného koberca Aikat

Vlnený koberec Aikat sa môže vysávať ihneď po položení. Vysávajte podľa smeru vlákien a na najnižšom stupni. To platí pre všetky orientálne koberce. Čistenie si nevyžaduje veľké odborné znalosti. Nemali by ste čakať, kým špina na koberci zaschne. Väčšinu nečistôt môžete z koberca odstrániť sami pomocou mierne vlhkej handričky. Môžete však použiť aj komerčne dostupnú penu na čistenie kobercov, ktorá je vhodná na čistenie vlnených tkanín. Hlavné čistenie by ste však mali prenechať profesionálnym firmám na čistenie kobercov. Na koberec neumiestňujte ťažký nábytok, najmä nábytok s tenkou podrážkou. Tie môžu koberec časom poškodiť.

 

 

Dúfame, že s ručne viazaným moderným kobercom Aikat, ktorý si u nás zakúpite, budete spokojní a že ho budete radi používať


Údajov
Brand name
CarpetDepo
Manufacturer
Bakhtar
EAN číslo
98693