Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Koberce Behúne do Chodby

Hľadáte behuny koberec do chodby? Pozrite si náš sortiment v obchode s kobercami a jednoducho si ho objednajte online. Nemajte obavy, ak sa koberec nebude hodiť do miestnosti, Carpetdepo sa postará o spätné doručenie, ktoré je bezplatné.

Popis koberce behúne

Dlhý koberec umiestnený na chodbe domu sa nazýva koberec behúne. Každý dom má chodbu, ktorú sa oplatí vyzdobiť, pretože je to miestnosť, v ktorej sa pohybuje najviac ľudí a ktorú hosť vidí, ako prvú. Samozrejme, môžete ho použiť aj, ako doplnkový koberec. V spálňach môžete koberce behúne umiestniť aj po oboch stranách postele. V obývacích izbách vyzerá krásne pred nábytkom alebo krbom. Môžete ho použiť aj, ako doplnok k veľkému kobercu v obývačke, ale uistite sa, že farebne ladí s veľkým kobercom. Na kuchynské koberce behúne odporúčame indické koberce Kilim, pretože sa ľahko čistia a perú. Fantázia interiérových dizajnérov je nekonečná, ale môžete si ľahko nájsť ten správny koberec.

behuny koberec

Ktorý koberec behúne sa bude hodiť do mojej chodby?

Veľmi to závisí od kobercov v izbách z chodby. Ako dobre by mal koberce behúne ladiť s kobercom v obývačke alebo aj s kobercom v spálni. Dôležité je aj prirodzené svetlo. Do tmavej chodby nemôžete dať tmavý farebný koberec, pretože by miestnosť pôsobila len pochmúrne a temne a stratila by svoju priateľskú atmosféru. Ak je v miestnosti dostatok slnečného svetla, môžete použiť aj tmavší afganský koberec, pretože slnko osvetlí vlnený koberec. Záleží na tom, na ktorú stranu orientálny koberec umiestnite. Keďže vlnené vlákna ležia, vidíme svetlejšiu stranu ručne viazaného koberca. Ak sa postavíme v smere vlákien, vidíme tmavšiu stranu orientálneho koberca. Tento postup si môžete vyskúšať doma s vlastným orientálnym kobercom. Ak niekto nepozná svet ručne viazaných kobercov, bude prekvapený. To však nie je prípad tkaných kobercov Kilim, pretože sú tkané a nie sú viazané, takže neexistuje smer vlákien. Keďže koberce Chobi Kilim majú prevažne svetlú farbu, vytvárajú veselú atmosféru v tmavších chodbách. Dúfame, že v našom obchode s kobercami nájdete ten správny koberec behúne. Objednajte si koberec online z pohodlia domova, ak sa vám nebude páčiť, CarpetDepo sa postará o jeho spätné doručenie.


216Produkt 136
216Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
37 € - 3 524 €
Dĺžka (cm)
143 - 977
Šírka(cm)
47 - 184
Materiál
Výroba
Miesto pôvodu