Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Koberce do kuchyne

Ak hľadáte koberec do kuchyne, pozrite si naše kuchynské koberce. Objednajte si koberce z nášho skladu s rýchlym dodaním, ak sa koberec nebude hodiť do vašej kuchyne, Carpetdepo zabezpečí bezplatné vrátenie tovaru.

 

Aký koberec odporúčame do vašej kuchyne?

V kategórii koberce do kuchyne sme vybrali hlavne výrobky, ktoré sa ľahko čistia a sú cenovo dostupné pre každého. Do kuchyne by ste nemali kupovať drahé luxusné koberce. Namiesto toho odporúčame lacné koberce. Každá domácnosť má kuchyňu, ale nie každá kuchyňa má koberec. Mnohí ľudia si myslia, že je jednoduchšie vyčistiť podlahu, ak sa na ňu vyleje jedlo (Áno, vieme, stáva sa to najmä vtedy, keď muži varia). Ale čo tak koberec, z ktorého sa ľahko odstraňujú nečistoty a ktorý dokonca kuchyňu zdobí? Priznajme si, že väčšina miestností s holou podlahou nepôsobí útulne. Po koberci sa chodí oveľa pohodlnejšie ako po studenej tvrdej podlahe. Väčšina kuchýň je úzka, ale dlhá. Pre ne je ideálny koberec behúne.

Koberec do kuchyne by mal byť umývateľný a lacný

Indický kilim je umývateľný, naše ostatné koberce do kuchyne sa ľahko čistia a vysávajú. Odporúčame vám ich do kuchyne. Odstránenie škvŕn od jedla možno vykonať vlhkou handričkou. Vo väčšine prípadov je kuchyňa územím dám, preto si koberce vyberajú aj ony. Muži si ani nevšimnú, či je v kuchyni koberec alebo nie (výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo). Samozrejme, najlacnejším spôsobom je umiestniť do kuchyne koberec na podlahu, ale nevýhodou je, že skôr či neskôr sa na nej objavia nečistoty, ktoré sa nedajú vyčistiť ani strojom. Preto sa oplatí kúpiť lacný koberec, ktorý možno v prípade väčšieho znečistenia poslať na vyčistenie do firmy na čistenie kobercov. Väčšinu nečistôt môžete odstrániť sami pomocou peny na čistenie kobercov dostupnej v obchodoch. Do mnohých kuchýň je ideálny koberec s rozmermi 60x240 alebo do menších kuchýň koberec s rozmermi 100x150. Tieto sa nazývajú koberce behúne. V našej kolekcii nájdete mnoho kobercov s rozmermi blízkymi 60x200 alebo 100x150.

Milé dámy, prajeme vám príjemné prezeranie našej kolekcie na koberce do kuchyne, dúfame, že nájdete ideálny koberec do vašej kuchyne a budete tak môcť s radosťou variť chutné jedlá.


89Produkt 136
89Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
13 € - 204 €
Dĺžka (cm)
85 - 240
Šírka(cm)
55 - 170
Materiál
Výroba
Miesto pôvodu