Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Koberce do spálne

Hľadáte koberec do spálne? Pozrite si koberce do spálne v tejto kategórii. Objednávajte online z pohodlia domova. Nemajte obavy, ak sa koberec nebude hodiť do vašej spálne, Carpetdepo zabezpečí spätné doručenie, ktoré je bezplatné.

Ako si mám vybrať koberec do spálne?

Koberce do spálne si najčastejšie vyberajú dámy. Muži len vtedy, ak sú zamilovaní alebo už ženatí. Často sme si mysleli, že náš sklad potrebuje "pánsku, čakáreň" s biliardovým stolom a výčapom piva, zatiaľ čo dámy si vyberajú. Spálňa je intímna miestnosť, do ktorej málokedy pustíme niekoho iného ako svojho partnera. Táto miestnosť je plná emócií a pokoja. Všetko je pre náš relax a pohodlie. Keď ráno vstaneme z postele bosí, je príjemné stúpiť na mäkký koberec. Do spálne by ste mali kúpiť koberec v súpravách. Kúpiť ručne viazaný koberec v súprave nie je jednoduchá úloha. Keďže každý ručne viazaný koberec je jedinečný, nájdete len koberce, ktoré sú si navzájom blízke. V prípade strojovo tkaných kobercov je situácia iná. Môžete nájsť niekoľko kusov dokonale sa hodiacich kobercov. Určite je dobrý nápad umiestniť koberec vedľa postele. Väčšina ľudí si v spálni vyberá najprv posteľ a až potom skriňu, takže koberec s nimi musí ladiť. V moderných spálňach, kde je menej farieb, má zmysel umiestniť moderný koberec. Na druhej strane krásny klasický koberec dodá spálni nádych emócií.

Kvalitný koberec v spálni

Keďže po kobercoch väčšinou chodíme bosí, je dôležité, aby boli mäkké na dotyk. To je dôvod, prečo si málokto dáva do spálne kilimové koberce. Samozrejme, to neznamená, že to neodporúčame. Keďže ide o miestnosť, kde takmer nikdy nenosíme topánky a pohyb v miestnosti je nízky, pokojne položte buď hodvábny koberec, alebo exkluzívny koberec. Samozrejme, závisí to od vášho rozpočtu. Na koberce do spálne odporúčame aj naše cenovo dostupné perzské koberce z akrylu. Kvalita, pocit a prepracovanosť motívov sú oveľa lepšie ako tradičný strojovo vyrábaný koberec. Ručne viazané pakistanské koberce sú tiež výbornou voľbou do spálne, pretože sú vyrobené z jemnej vlny a sú veľmi jemné na dotyk. Pakistanské koberce možno použiť aj v moderných spálňach, pretože majú prevažne geometrický vzor. Ak chcete niečo iné ako tradičné, odporúčame okrúhle koberce. Do moderných spální sú vhodné aj orientálne koberce Shawal, ktoré sú kombináciou klasických a moderných motívov. Nenechajte si ujsť koberec Ziegler. Prémiový, jemne viazaný koberec z kvalitnej vlny alebo tradičný viazaný koberec Ziegler. Oba nájdete v kategórii koberce do spálne.

Prajeme vám príjemné chvíle pri prezeraní našich kobercov do spálne. Dúfame, že nájdete ten najkrajší koberec pre vás. Objednajte si koberec online a prezrite si ho vo svojej spálni.


583Produkt 136
583Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
10 € - 9 518 €
Dĺžka (cm)
62 - 387
Šírka(cm)
57 - 310
Materiál
Výroba
Miesto pôvodu