Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Zľavnené koberce -20% -40%

Zľavnené koberce na Carpetdepo, ponúkame až 20% -40% zľavu pre našich milých zákazníkov v našom obchode s kobercami. Pozrite si naše zľavnené koberce a objednajte si ich v našom online obchode s kobercami. Ak sa koberec nebude hodiť do vašej izby, Carpetdepo zabezpečí bezplatné vrátenie tovaru.

Počas výpredaja ponúkame na niektoré produkty zľavu 30 - 40 %. Výrobky zaradené do akcie sú vybrané z produktov bezchybnej kvality, takže sa nemusíte obávať, že koberec je použitý alebo je chybný. Naša stránka so zľavovými kobercami, ponúka širokú škálu dostupných farieb a vzorov. Výdajný sklad kobercov CarpetDepo poskytuje zákazníkom kvalitné koberce už od roku 1993. Cieľom spoločnosti CarpetDepo je ponúkať kvalitné koberce za rozumné ceny a na dosiahnutie tohto cieľa je určená aj propagačná akcia. Internetový obchod s kobercami CarpetDepo vám ponúka rýchle dodanie a 30-dňovú lehotu na vrátenie tovaru. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou.

Ručne viazané orientálne koberce so zľavou!

Cena perzských kobercov sa v mnohých prípadoch môže zdať vysoká, ale keď si uvedomíte ich jedinečnosť, ručné viazanie, použitie kvalitných materiálov, stáročné znalosti a mimoriadne dlhú životnosť, budete si myslieť niečo iné-stačí si spomenúť na exkluzívne orientálne koberce! Napriek tomu náš obchod s kobercami s radosťou ponúka rôzne akcie na koberce pre milovníkov orientálnych kobercov. Svoje obľúbené vlnené koberce môžete získať za mimoriadne nízke ceny so zľavami až do -40 % - 50 %.

Kilim zľavy na Carpetdepo!

Ručne tkané koberce Kilim sú doplnkom pre domácnosti s klasickým štýlom. Kilim dodá svojou nenápadnou eleganciou útulnosť každému domovu. Predstavuje skutočnú hodnotu za dostupné ceny. Kočovný koberec nepozná pravidlá, či už ako gobelín alebo ako nástenný koberec, vyčarí vám štýlový domov. Farebné zľavy Inidai Kilim, ktoré zaujmú svojimi hravými farbami. Čakáme na vás s nepretržitými kilimovými akciami v Carpetdepo.

Strojovo tkané koberce so zľavou!

Rozlišujeme moderné a klasické vzory strojovo tkaných kobercov. Ak hľadáte lacné koberce do obývačky, mali by ste si prezrieť naše strojovo tkané koberce. Ak hľadáte perzské koberce za prijateľnú cenu, ale s vysokou kvalitou, prezrite si naše akrylové perzské koberce. Moderné koberce sa dokonale hodia do minimalistických domovov. Pozrite si našu ponuku a využite zvýhodnenú cenu, aby ste získali vysokokvalitný koberec za skutočne zvýhodnenú cenu!

Koberce sú nevyhnutným doplnkom každej domácnosti. Výber koberca však nie je jednoduchá úloha, pretože musíte zvážiť nielen veľkosť, farbu a materiál, ale aj cenu. Kvalitné koberce majú zvyčajne vysokú cenu, preto vám kategória zľavnených kobercov ponúka cennú príležitosť. Vo výpredajovom sklade kobercov CarpetDepo máte teraz vynikajúcu príležitosť, ak uvažujete o kúpe koberca. Ponúkame široký výber všetkých typov kobercov. A čo je ešte lepšie - predávame za špeciálne ceny. Kobercový sklad CarpetDepo ponúka koberce v rôznych štýloch, veľkostiach a materiáloch, takže si môžete vybrať podľa vlastnej chuti. Medzi typy materiálov patria vlnené koberce, polyesterové turecké koberce, perzské koberce z akrylu z Iránu a ďalšie. Podľa vlastného pohodlia a potrieb si môžete online vybrať ten správny koberec. CarpetDepo zaručuje rýchle doručenie na vašu adresu. Máte 30 dní na zváženie, či sa koberec hodí do požadovanej miestnosti. Ak sa rozhodnete koberec vrátiť, dajte nám vedieť a my vám zabezpečíme bezplatné doručenie späť. Prezrite si zľavnené koberce a nakupujte s 30 - 40 % zľavou z pôvodnej ceny. Neváhajte, pretože zľavy platia len obmedzený čas!

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, kde vám odborne poradíme!
Naše kontaktné údaje nájdete na konci tejto stránky.

Tip: Ak sa prihlásite na odber noviniek, dostanete e-mail s kupónom, ktorý vám poskytne dodatočnú zľavu 10 % z ceny zľavnených kobercov. Môžete tak urobiť ešte pred nákupom.

Pozrite si naše špeciálne ponuky na zľavnené koberce a vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám!


1552Produkt 136
1552Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
8 € - 5 808 €
Dĺžka (cm)
64 - 969
Šírka(cm)
48 - 424