Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Akciové koberce -20% -30%

Zľava koberce v Carpetdepo, ponúkame až 20% -30% zľavu pre našich milých zákazníkov v našom obchode s kobercami. Pozrite si naše zľavnené koberce a objednajte si ich v našom online obchode s kobercami. Ak sa koberec nebude hodiť do vašej izby, Carpetdepo zabezpečí bezplatné vrátenie tovaru.

 

 

 

Ručne viazané orientálne koberce so zľavou!

 

 

 

Cena perzských kobercov sa v mnohých prípadoch môže zdať vysoká, ale keď si uvedomíte ich jedinečnosť, ručné viazanie, použitie kvalitných materiálov, stáročné znalosti a mimoriadne dlhú životnosť, budete si myslieť niečo iné-stačí si spomenúť na exkluzívne orientálne koberce! Napriek tomu náš obchod s kobercami s radosťou ponúka rôzne akcie na koberce pre milovníkov orientálnych kobercov. Svoje obľúbené vlnené koberce môžete získať za mimoriadne nízke ceny so zľavami až do -40 % - 50 %.

 

 

 

Kilim zľavy na Carpetdepo!

 

 

 

Ručne tkané koberce Kilim sú klasickým štýlovým bytovým doplnkom. Svojou nenápadnou eleganciou dodá kilim každému domovu domácu atmosféru. Predstavuje skutočnú hodnotu za dostupné ceny. Kočovný koberec nepozná pravidlá, či už, ako nástenný koberec, vyčarí nám štýlový domov. Nepretržitá kilimová zľava na vás čaká v Carpetdepo.

 

 

 

Strojovo tkané koberce so zľavou!

 

 

 

Rozlišujeme moderné a klasické vzory strojovo tkaných kobercov. Ak hľadáte lacné koberce do obývačky, mali by ste si prezrieť naše strojovo tkané koberce. Ak hľadáte perzské koberce za prijateľnú cenu, ale s vysokou kvalitou, prezrite si naše akrylové perzské koberce. Moderné koberce sa dokonale hodia do minimalistických domovov. Pozrite si našu ponuku a využite zvýhodnenú cenu, aby ste získali vysokokvalitný koberec za skutočne zvýhodnenú cenu!

 

 

 

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, kde vám odborne poradíme!
Naše kontaktné údaje nájdete na konci tejto stránky.

 

 

Pozrite si naše špeciálne ponuky lacne koberce a vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám!


1351Produkt 136
1351Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
7,73 € - 5 407,61 €
Dĺžka (cm)
60 - 969
Šírka(cm)
48 - 424
Materiál
Výroba