Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Blog

Drahý alebo lacný koberec?

Drahý alebo lacný koberec?

Drahý alebo lacný koberec?

Je prirodzené predpokladať, že čím viac peňazí za koberec miniete, tým lepší bude, ale nemusí to tak byť. Je ťažké rozhodnúť sa, či sa oplatí minúť viac peňazí, alebo či by ste si mali vybrať lacnejší koberec.

Naše skúsenosti s nákupom kobercov!

V priebehu nášho podnikania, ktoré zahŕňa niekoľko generácií, sme sa z času na čas stretli s tým, že naši zákazníci sa pri nákupe rozhodujú vedome a uvážene a často hľadajú lacné koberce. Máme veľké zásoby zľavnených kobercov a naši potenciálni zákazníci si môžu nielen vybrať zo širokej ponuky farieb, tvarov, veľkostí a jemností, ale aj vybrať si ten správny koberec pre svoj rozpočet. V obchode s kobercami CarpetDepo venujeme osobitné miesto lacným kobercom, ktoré sú bezchybné z hľadiska kvality, ale cenovo dostupnejšie.

Koberce sú nesporne jednou z najpohodlnejších, ak nie najpohodlnejšou pochôdznou plochou vo vašej domácnosti, takže čím viac ich máte, tým lepšie. Či už chcete dodať trochu útulnosti svojmu dovolenkovému domu, ktorý navštívite len niekoľkokrát do roka, alebo chcete svoj domov vynoviť sofistikovaným dekorom, perzský koberec bude výbornou voľbou. Cena týchto sofistikovaných výrobkov však môže byť veľmi vysoká, čo nie je vždy výhodné. Či už za vaším uváženým rozhodnutím neutrácať veľa peňazí za čalúnenie stojí vaša finančná situácia alebo vaše uvedomelé nákupné zvyky, určite nájdete ideálny lacný koberec pre vás.

Outlet kobercov

Niektoré z našich výrobkov nenašli kupca ani po dlhšom čase (1 - 2 roky), preto by sme ich radi predali za výhodnejšiu cenu. Tieto lacnejšie koberce ponúkajú rovnako vysokú kvalitu a estetický zážitok ako ich drahšie náprotivky. Sme si istí, že nech si kúpite ktorýkoľvek z nich, budete nadšení, pretože za svoje peniaze dostanete perfektnú kvalitu. Kliknite sem a nájdite ich

Zľavové čísla

Teraz, keď už niet pochýb o tom, že sa oplatí pozrieť sa na zľavnené kúsky, uvádzame konkrétne čísla. Za výnimočné ceny si môžete kúpiť ktorýkoľvek z našich klasických ručne viazaných alebo strojovo viazaných perzských kobercov so zľavou až 50-60 %. Okrem toho môžete za rovnako nízke ceny získať aj niektorý z indických kilim, vlnených kobercov Ziegler, tkaných kobercov alebo dokonca kobercov v modernom štýle. Ak sa prihlásite na odber nášho newslettera, môžete získať aj 40-60 % zľavu na naše koberce.

Na výber máte desiatky lacných kobercov od obývačiek cez predsiene až po spálne, v našej ponuke máme koberce všetkých veľkostí, vzorov a materiálov, je len na vás, ktorý si vyberiete pre svoj domov.

Pozrite si našu kategóriu zľavnených kobercov. Ak hľadáte lacné koberce, nenechajte si ich ujsť! Nezabudnite sa prihlásiť k odberu našich noviniek na hlavnej stránke obchodu s kobercami CarpetDepo, ak chcete získať ďalšie zľavy na naše špeciálne koberce!