Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Outlet kobercové

V kategórii Outlet kobercov ponúkame našim milým návštevníkom obrovskú zľavu. Koberce pre seba môžete nájsť za mimoriadne ceny, rovnako, ako na veľtrhu kobercov. Jediný rozdiel je v tom, že sme si vyjednali nižšie ceny.  Samozrejme, že outlet na koberce neznamená konečný predaj. V obchode s kobercami pôsobíme približne 30 rokov, pracujú v ňom celé generácie, z otca na syna, dúfajme, a ak Boh dá, aj dlhšie. Náš drahý klient si môže byť istý, že v prípade problému s kobercom ho má kde poslať späť. Uisťuje nás, že za desaťročia nášho pôsobenia, nikdy sme nemali problém so žiadnym z našich kobercov a nikdy sme sa nestretli s nespokojným zákazníkom.

Prečo táto obrovská zľava na koberce?

Pretože existujú koberce, ktoré nenašli kupca ani po 1-2 rokoch, takže ich chceme predať za nízku cenu. Budú lepšie umiestnené vo vašej obývačke, ako v našom sklade, a v neposlednom rade dúfame, že vám urobíme radosť. Sú tu aj produkty, ktoré už nepredávame a, ktoré už nebudú k dispozícii. Na výber je veľa krásnych vlnených kobercov. Som si istý, že nájdete orientálny koberec, ktorý je pre vás ten pravý.

Sú to použité koberce?

V našom outlet sklade s kobercami nepredávame použité koberce. Všetky naše koberce sú nové. Iba niekoľko kobercov má chyby uzlovania alebo farby, tieto chyby sme uviedli v popise, ale ani tieto koberce nie sú použité. Väčšina výrobkov je v perfektnom stave, ale keďže je v našom sklade už viac ako 2 roky, radi by sme ich predali za nákupnú alebo výrobnú cenu.

Hľadáte lacné koberce!

Ste na správnom mieste. Tu nájdete lacné koberce. Či už hľadáte strojovo vyrábané perzské koberce alebo ručne viazané koberce, v tejto kategórii nájdete všetky druhy. Nikto nie je nepriateľom vlastnej peňaženky, som si istý, že ste si pozreli veľa obchodov s kobercami. Dúfame, že nájdete to, čo hľadáte, za dobrú cenu.

Prajeme vám príjemné prezeranie našej stránky s outlet kobercov!


149Produkt 136
149Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
13,81 € - 1 867,85 €
Dĺžka (cm)
63 - 445
Šírka(cm)
51 - 260
Materiál
Výroba