Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Výpredaj kobercov

Ak máte radi jedinečné a kvalitné koberce, tu je vaša šanca získať obrovské zľavy na stránke CarpetDepo Výpredaj kobercov. Výhodou výpredaja je, že teraz si môžete kúpiť najkvalitnejší koberec so zľavou až 50 %. Všetky koberce sú nové v sklade kobercov CarpetDepo, či už sú ručne viazané alebo strojovo tkané, takže si môžete byť istí, že dostanete tú najlepšiu kvalitu.

Výpredaj kobercov v sklade kobercov CarpetDepo

V kategórii Výpredaj kobercov ponúkame našim milým zákazníkom obrovské zľavy. Môžete si pre seba nájsť koberce za mimoriadne ceny, ako na veľtrhu kobercov. Jediný rozdiel je v tom, že ceny zjednávame za vás my. Samozrejme, výpredaj kobercov neznamená finálny výpredaj. V obchode s kobercami pôsobíme už 30 rokov, sme v ňom už celé generácie, z otca na syna, dúfajme a dá Boh, že aj dlhšie. Naši milí zákazníci si môžu byť istí, že ak sa vyskytne problém s kobercom, je ho kde vrátiť, reklamovať, rozhorčiť sa... Upokojuje nás, že za desaťročia našej činnosti sme nikdy nemali jediný problém so žiadnym z našich kobercov a nikdy sme nemali nespokojného zákazníka.

Výpredaj kobercov

 

Prečo táto obrovská propagácia kobercov?

Pretože sú koberce, ktoré si po 1 - 2 rokoch nenašli kupca, chceme ich predať za nízku cenu. Vo vašej obývačke bude lepšie ako v našom sklade a v neposlednom rade dúfame, že vás potešíme. Nachádzajú sa tu aj vyradené výrobky, ktoré už v budúcnosti nebudú k dispozícii. Na výber je veľa krásnych vlnených kobercov. Som si istý, že si nájdete orientálny koberec, ktorý je pre vás ten pravý.

Výpredaj kobercov

Sú zľavnené koberce použité?

V našom sklade kobercov Outlet nepredávame použité koberce. Všetky naše koberce sú nové. Niektoré koberce môžu mať uzlíky alebo farebné chyby, ktoré sme uviedli v popise, ale ani tieto koberce nie sú použité. Väčšina výrobkov je v perfektnom stave, ale keďže ich máme na sklade už viac ako 2 roky, radi by sme ich predali za obstarávaciu alebo výrobnú cenu.

 

Hľadáte lacný koberec?

Tak to ste na správnom mieste. Tu nájdete lacné koberce. Či už hľadáte strojovo tkané perzské koberce alebo ručne viazané koberce, v tejto kategórii nájdete všetky typy. Nikto nie je nepriateľom svojho vlastného rozpočtu, určite ste si pozreli mnoho obchodov s kobercami. Dúfame, že tu nájdete to, čo hľadáte, a za dobrú cenu.

Výpredaj kobercov

Výpredaj kobercov: fantastické ponuky, neprehliadnuteľné ceny!

Výpredaje kobercov sú vždy veľkým vzrušením, pretože vám dávajú príležitosť získať koberec, ktorý chcete, s obrovskou zľavou. Ponúkame koberce z našich skladových zásob za jedinečné ceny. Výpredaj kobercov neznamená finálny výpredaj, náš obchod s kobercami je stále otvorený a na našich zákazníkov čakáme s čerstvými zásobami. Výpredaj orientálnych kobercov je mimoriadne obľúbený. Tieto exkluzívne kúsky dokážu urobiť naše domovy čarovnými a výnimočnými. Vo výpredaji kobercov ponúka široký sortiment orientálnych kobercov. Niektoré nadväzujú na klasické vzory a niektoré prichádzajú v moderných podobách. Chobi Kilim je tiež dobrou voľbou v čase výpredaja. Originálny afganský vlnený koberec Kilim s ručným tkaním, širokou škálou vzorov a krásnymi farbami. Moderný koberec Kilim z Indie s hravými farbami možno použiť aj ako nástenný koberec alebo gobelín. Výhodou hrubého vlneného koberca je, že poskytuje nielen zvláštny mäkký pocit pod nohami, ale pomáha aj vyhrievať podlahu. Hrubý vlnený koberec je obzvlášť dobrým spôsobom, ako si zútulniť a spríjemniť domov. Koberce vo výpredaji sa vďaka nízkym cenám zvyčajne rýchlo vypredajú. Ak vám niektorý z kobercov padol do oka, mali by ste sa s jeho kúpou poponáhľať. Tieto výpredaje sú skvelou príležitosťou na kúpu kvalitného koberca s obrovskou zľavou oproti trhovej cene.

 

Vybavenie domácnosti počas výpredaja kobercov

Pri zariaďovaní domácnosti je jedným z najdôležitejších prvkov podlaha a jej krytina. A výber koberca je kľúčovou súčasťou interiérového dizajnu, pretože je dôležitý nielen pre svoju praktickosť, ale aj pre svoj estetický vzhľad. Pre mnohých ľudí však cena koberca sťažuje výber toho správneho kusu. Teraz však máte šancu premeniť svoj vysnívaný domov na realitu bez toho, aby vaša peňaženka zostala prázdna, vďaka akcii na koberce CarpetDepo, výpredaju kobercov! Na stránke internetového obchodu s kobercami CarpetDepo na vás čaká obrovský výpredaj kobercov. Je to skvelá príležitosť, ako si zaobstarať kvalitný, oku lahodiaci koberec. V našom výpredaji kobercov nájdete širokú škálu typov kobercov vrátane ručne viazaných kobercov, moderných alebo klasických strojovo tkaných kobercov - vo všetkých štýloch a veľkostiach. Nový koberec nielenže zvýši pohodlie vašej podlahy, ale zároveň dodá vášmu domovu vizuálnu príťažlivosť. Táto akcia na koberce vám tiež dáva príležitosť dať svojmu domovu úplne iný štýl pomocou sivého, bieleho, béžového, bordového alebo farebného koberca. Či už chcete klasický, tradičný koberec, alebo hľadáte niečo modernejšie, výpredaj kobercov CarpetDepo zaručuje, že váš interiér môže takmer okamžite dostať nový nádych. Široký výber a nízke ceny sú zaručené. A váš nový koberec bude vyzerať skvele celé desaťročia!

 

Prajeme vám príjemné prezeranie našej stránky s výpredajom kobercov!

123Produkt 136
123Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
18 € - 2 375 €
Dĺžka (cm)
90 - 403
Šírka(cm)
50 - 290