Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Farebné vlnené koberce

Pozrite si naše farebné orientálne koberce a objednajte si ich online v našom obchode s kobercami. Nemajte obavy, ak sa váš koberec nebude hodiť do vašej izby, Carpetdepo sa postará o spätné doručenie, ktoré je samozrejme bezplatné.

Farebný orientálny koberec Shawal

Medzi najpredávanejšie kategórie kobercov v tomto roku patria koberce Kazak a koberce Shawal. Koberec Shawal v sebe spája modernú dobu so starými klasickými motívmi. Skvele vyzerá aj v moderných domácnostiach, kde sa minimalistický štýl spája s eleganciou. Ale pre tých, ktorí dávajú prednosť modernému ručne viazanému kobercu a uprednostňujú kvalitu a prestíž, odporúčame koberec Shawal. Tento farebný koberec je viac ako tradičný moderný strojovo vyrábaný koberec. Ľudia ich neúnavne viazali dlhé obdobie. Orientálny koberec Shawal naplní miestnosť teplom, ale nemusí nevyhnutne vytvoriť klasickú atmosféru obývačky.

Farebný orientálny koberec Kazak

Kazak koberec je obľúbený najmä pre svoje hravé farby. Svojimi farbami rozžiari každú miestnosť. Dodáva sa v mnohých farbách, ktoré sa hodia k akémukoľvek nábytku alebo závesom. Vyrába sa technikou Gheordes, čo znamená dvojité viazanie. Ako všetky orientálne koberce, aj tieto možno vysávať ihneď v smere vlákien, a to na najnižšom nastavení vysávača. Farby koberca Kazak sa dajú použiť v minimalistických miestnostiach, ako aj v klasických obývacích izbách. Tieto farebné orientálne koberce sú symbolom postavenia.

Znalosť orientálnych kobercov

Nie každý dokáže oceniť krásny obraz alebo sochu. Vyžaduje si to inteligenciu a vek. Orientálne koberce sú všetky umelecké diela s vlastným príbehom. Aj koberec, ktorý si vyberiete, má svoj príbeh. Vytvorenie ručne viazaného koberca je umenie. Kým je hotový, prechádza mnohými procesmi. Návrh vzoru na grafickom papieri, farbenie vlnených priadzí farbivami z prírody. Vyrobenie krosien na správnu veľkosť, začatie uzlovania, čo je v závislosti od veľkosti veľmi dlhý a zdĺhavý proces. Po dokončení koberca ho treba zložiť z krosien a nastrihať nožnicami na správnu hrúbku. Potom sa štyrikrát vyperie, aby sa zabránilo krvácaniu farieb. Po vypraní sa nechá vysušiť na horúcom afganskom slnku. Nakoniec, čo je úlohou obchodníka, predať koberec kupcovi, ktorý toto všetko ocení. Kupujúcemu, ktorý bude s hrdosťou rozprávať svojim priateľom o tom, čo sa tu píše, a ukazovať na vlnený koberec položený v jeho izbe. Som si istý, že nájdete orientálny koberec, ktorý bude vyhovovať vášmu vkusu. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Zistite si o koberci všetko, pretože vás bude sprevádzať po celý život. Dúfam, že som vás nenudil, ale my, predajcovia kobercov, vždy radi hovoríme o kobercoch.

Vážený zákazník, prajeme vám príjemné prezeranie našich farebných orientálnych kobercov!


105Produkt 136
105Produkt 136
Filtrovať
Stav produktu
Cena
 (€)
189,88 € - 4 727,5 €
Dĺžka (cm)
121 - 553
Šírka(cm)
78 - 424
Materiál
Výroba
Miesto pôvodu