Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Farebné koberce

Prezrite si farebné koberce a objednajte si ich online v našom obchode s kobercami. Nemajte obavy, ak sa vám koberec nehodí do izby, Carpetdepo sa postará o spätnú prepravu, ktorá je samozrejme bezplatná.

Viac informácií o BEZRIZIKOVOM NÁKUPE nájdete tu!

Farebné koberce Shawal

Jednou z najvyhľadávanejších kategórií perzských kobercov sú viacfarebné koberce Shawal. Farebný koberec Shawal v sebe spája modernú dobu so starými klasickými motívmi. Skvele vyzerá aj v moderných domácnostiach, kde sa minimalistický štýl spája s eleganciou. Ak hľadáte ručne vyrobený farebný koberec do obývačky a uprednostňujete kvalitu a prestíž, odporúčame vám viacfarebný orientálny koberec Shawal. Každý krok pri výrobe koberca sa vykonáva ručne, takže je 100 % ručne vyrobený. Farebné koberce Shawal sú neúnavne viazané profesionálmi počas dlhého obdobia. Viacfarebný koberec Shawal naplní vašu miestnosť teplom a farbami, ale nemusí nevyhnutne vytvárať atmosféru klasického štýlu. Farebný koberec Shawal by pre vás mohol byť ideálnou voľbou, ak chcete zmodernizovať a oživiť atmosféru svojej obývačky. Tento farebný koberec nielenže dodá vašej izbe teplo a farbu, ale zároveň vám umožní zachovať si modernú atmosféru. Pri správnej starostlivosti vás môže pestrofarebný koberec Shawal sprevádzať po celý život. Ak chcete jedinečný ručne vyrobený viacfarebný koberec, ktorý naplní vašu obývačku eleganciou a luxusom, farebný koberec Shawal je ideálnou voľbou.

Farebné koberce do obývačky

Farebné koberce Kazak

Farebný koberec Kazak je mimoriadne obľúbený pre svoje hravé farby. Svojimi farbami rozžiari každú miestnosť. Viacfarebný koberec, ktorý sa hodí k akémukoľvek nábytku alebo závesom. Tento farebný koberec vyrobený technikou Gheordes, čo znamená dvojité viazanie, tenké strihanie a 100 % ručná výroba, sa dokonale hodí do každého interiéru. Jeho sfarbenie je vyrobené z rastlín, ktoré sa nachádzajú v prírode. Tak ako všetky perzské koberce, aj tieto možno okamžite vysávať, ale len v smere vlákien a na najnižšom stupni vysávača. Farby koberca Kazak sú ideálnou voľbou do minimalistických miestností alebo klasických obývacích izieb. Tieto farebné koberce sú symbolom statusu. Viacfarebný koberec Kazak ako luxusný koberec je spôsob, ako vyjadriť svoj individuálny štýl a eleganciu a zároveň vytvoriť vo svojom domove výnimočnú atmosféru.

farebné koberce

Farebné koberce Aikat s moderným vzorom

Farebný koberec Aikat je výrazným prvkom moderného interiérového dizajnu so vzrušujúcim a pútavým vzhľadom, ktorý dokonale dopĺňa moderný minimalistický štýl. Okrem toho, že je farebný koberec Aikat moderným vzorom, môže vašej obývačke dodať aj nádych noblesy. Jeden z najvýraznejších viacfarebných ručne vyrábaných kobercov na trhu. Tento typ farebných kobercov vyrábajú afganskí remeselníci v severnej časti Afganistanu alebo v oblastiach obývaných Afganistanom v Pakistane. Farebný koberec Aikat má geometrický vzor, ktorý dopĺňa estetiku minimalistického dizajnu. Na farbenie sa používajú materiály získané z prírody. Je vyrobený z vysokokvalitnej afganskej vlny a technikou dvojitého uzlovania (Gheordes), vďaka čomu je koberec skutočne odolný. Výsledkom je očarujúca, veselá škála farieb, ktorá si určite získa srdcia zákazníkov bažiacich po vizuálnom zážitku. Farebné koberce Aikat majú mnohostranné využitie v modernom interiérovom dizajne. Pestrofarebné koberce vyzerajú veľmi dobre v minimalistických domácnostiach. Veľmi časté je použitie koberca ako ústredného bodu v obývacej izbe, ktorý skrášľuje a oživuje miestnosť. Veľmi dobre však vyzerá aj v spálni, kde poskytuje úžasne krásny dekor a pôsobí moderne.

viacfarebné koberce

Poznanie orientálnych viacfarebných kobercov

Nie každý dokáže oceniť krásny obraz alebo sochu. Vyžaduje si to inteligenciu a vek. Perzské koberce sú všetky umelecké diela s históriou. Aj farebný koberec, ktorý si vyberiete, má svoju históriu. Vytvoriť viacfarebný ručne vyrobený koberec je umenie. Kým je hotový, prechádza mnohými procesmi. Návrh vzoru na milimetrovom papieri, farbenie vlnených priadzí farbivami z prírody. Vyrobenie krosien na správnu veľkosť, začatie viazania, čo je dlhý a zdĺhavý proces v závislosti od veľkosti. Keď je koberec hotový, zoberte ho z krosien a nožnicami ho nastrihnite na správnu hrúbku. Potom sa štyrikrát vyperie na kameni, aby sa zabránilo krvácaniu farby. Po vypraní nechajte vysušiť na horúcom afganskom slnku. Nakoniec je úlohou obchodníka predať krásny farebný koberec kupcovi, ktorý všetky tieto veci ocení. Kupujúcemu, ktorý bude s hrdosťou rozprávať svojim priateľom o tom, čo je tu opísané, a ukazovať na pestrofarebný vlnený koberec vo svojej izbe. Som si istý, že nájdete farebný koberec, ktorý bude vyhovovať vášmu vkusu. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Zistite si o svojom koberci všetko, pretože si ho nekupujete len na niekoľko rokov. Dúfam, že som vás svojimi riadkami nenudil, ale my, predajcovia kobercov, vždy radi hovoríme o kobercoch.

Vážený zákazník, prajeme vám príjemné prezeranie farebných kobercov!

110Produkt 136
110Produkt 136
Filtrovať
Cena
 (€)
185 € - 4 598 €
Dĺžka (cm)
174 - 553
Šírka(cm)
80 - 424