Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Perzsky koberec bordovy Bokhara 60x90 kvalitný koberec do obývačky alebo spálne
Perzsky koberec bordovy Bokhara 60x90 kvalitný koberec do obývačky alebo spálne
RRP 60 
43

Perzsky koberec bordovy Bokhara 60x90 kvalitný koberec do obývačky alebo spálne

Perzsky koberec bordovy Bokhara 60x90 kvalitný koberec do obývačky alebo spálne
Perzsky koberec bordovy Bokhara 60x90 kvalitný koberec do obývačky alebo spálne
Perzsky koberec bordovy Bokhara 60x90 kvalitný koberec do obývačky alebo spálne
Perzsky koberec bordovy Bokhara 60x90 kvalitný koberec do obývačky alebo spálne
Perzsky koberec bordovy Bokhara 60x90 kvalitný koberec do obývačky alebo spálne

Ak hľadáte elegantný a kvalitný strojovo tkaný perzský koberec s podobnými vlastnosťami ako tradičný vlnený perzský koberec, potom by pre vás mohol byť výbornou voľbou akrylový strojovo tkaný perzský koberec. Ide o spojenie tradičných iránskych vzorov (Tabriz, Bijar, Isfahán atď.) pripomínajúcich ručne vyrábané koberce zo sveta perzských kobercov a technológie strojového tkania. Výsledkom je sofistikovaný a vysoko kvalitný vzhľad, ktorý je neporovnateľný s inými štandardnými strojovo tkanými kobercami. Akrylový koberec je na dotyk a vzhľad tiež podobný kobercom z pravej vlny, takže si môžete byť istí, že vášmu domovu dodá kvalitný, elegantný a štýlový vzhľad. A vďaka bohatosti a harmónii farieb bude váš domov ešte príjemnejší a útulnejší. Akrylový perzský koberec môže byť skvelou voľbou do každej miestnosti, či už ide o obývačku alebo spálňu. Tento akrylový koberec je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a neobsahuje alergény, takže je bezpečnou voľbou pre všetkých členov rodiny. Ak chcete koberec položiť v miestnosti s podlahovým vykurovaním, nemusíte sa obávať, pretože akrylový koberec je ideálny aj na tento účel. Akrylový perzský koberec má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, ktoré udržia vaše nohy v teple, a zároveň nebránia prechodu tepla z podlahy do miestnosti. Akrylový strojovo tkaný perzský koberec je oveľa odolnejší ako štandardný strojovo tkaný koberec, takže si časom zachová svoju krásu a kvalitu. Ak hľadáte elegantný a štýlový perzský koberec, ktorého cena je nižšia ako cena ručne vyrobenej verzie a ktorý vám bude dlho pohodlne slúžiť, potom akrylový perzský koberec určite splní vaše očakávania. Neváhajte a objednajte si strojovo tkaný perzský koberec, ktorý ste si vybrali, vo veľkosti a farbe, ktorá vám vyhovuje. Ak nebudete so zakúpeným kobercom spokojní, obchod s kobercami CarpetDepo ponúka 30-dňovú bezplatnú záruku vrátenia tovaru, takže môžete nakupovať úplne pokojne.

Neváhajte a objednajte si strojovo tkaný perzský koberec, ktorý ste si vybrali, ak sa vám aj napriek tomu nebude hodiť do izby, obchod s kobercami CarpetDepo sa postará o spätnú dopravu, ktorá je bezplatná.

Viac informácií o BEZRIZIKOVOM NÁKUPE nájdete tu!

  • Hustota uzlov/m2: 980.000
  • Uzly: 100% akryl
  • Osnova priadze: 20% akryl a 80% PE
  • Útoková priadza: juta
  • Krajina pôvodu: Irán
  • Hrúbka: 10-12 mm
  • Hmotnosť: 3 kg/m2
Dĺžka (cm)
90
Šírka(cm)
60
Metre štvorcové (m²)
0,54
Číslo článku
872417R6090
Materiál
akryl
Hrúbka (mm)
10-12 mm
Výroba
strojovo tkané
Miesto pôvodu
Iran
dodacia lehota
3 pracovné dni
Spôsoby platby
Platba pri dodaní, Barion, Bankový prevod, PayPal
Právo na odstúpenie
30 dní
Záruka
1 rok
Náklady na doručenie
Doprava zdarma nad 52 €. (7 €)
Skladom
29
RRP 60 
43
Od: 01.07.2024   Do:: 28.07.2024
Sl.: 29
Úspory 17 €
Zostávajúci čas akcie:
deň
hodina
minúta
s
Podrobnosti

video o akrylovom perzskom koberci

Vlastnosti akrylového perzského koberca

Akrylový perzský koberec má podobné vlastnosti ako ručne tkaný vlnený koberec. Akrylový koberec však nepoškodzuje moľ, čo je výhodou aj z hľadiska používania. Akryl je najodolnejšie vlákno voči slnečnému žiareniu a poveternostným vplyvom. Tepelná retencia a mäkkosť akrylových kobercov sú najviac porovnateľné s vlnenými kobercami. Ľahko sa čistí a rýchlo schne. Najmä jeho nehorľavosť z neho robí vynikajúci dekoračný materiál. Používa sa samostatne alebo ako zmes, často sa používa spolu s vlnou v pleteninách, svetroch, pulóvroch a teraz aj v kobercoch. Akryl je syntetické vlákno s nízkou hustotou a vlnenou štruktúrou, ktoré nežmolkuje, nekrčí sa a ľahko sa perie. Odolný strojovo tkaný perzský koberec s dlhou životnosťou za prijateľnú cenu. Dodajte svojmu domovu jedinečný nádych ako koberec do obývačky alebo spálne.

Akrylové perzské koberce

Čistenie akrylového koberca

Čistenie akrylového koberca si nevyžaduje žiadne špeciálne odborné znalosti, ale oplatí sa pamätať na niekoľko základných pravidiel. Nemusíte čakať týždne pred vysávaním, môžete čistiť hneď. Rovnako ako pri ručne tkaných kobercoch je však dôležité vysávať len v smere vlákien a vždy na najnižšom stupni. Vysávať sa oplatí aj počas prvých týždňov, pretože podobne ako ručne vyrobený perzský koberec bude uvoľňovať určitý materiál vo forme prachu. Ten však v krátkom čase zmizne. Ak sú na koberci väčšie škvrny, možno ich odstrániť komerčnou penou na čistenie kobercov. Menšie škvrny sa dajú odstrániť vlhkou handričkou. Ak je však potrebné vážnejšie čistenie, odporúčame vám obrátiť sa na profesionálnu spoločnosť na čistenie kobercov.

strojovo tkané perzské koberce

Kde môžem položiť svoj akrylový perzský koberec?

Akrylový perzský koberec dodá skutočnú eleganciu každej miestnosti, či už je to obývacia izba alebo spálňa. Perzské koberce sú už po stáročia symbolom luxusu, elegancie a kvality. Akrylový perzský koberec toto všetko ponúka a spĺňa tak potreby modernej doby. Strojovo tkané perzské koberce z akrylu sú mimoriadne odolné a trvácne, čo zaručuje, že sa z ich krásy budete môcť tešiť dlhé roky. Tento elegantný koberec je ideálny na zdobenie obývacích izieb v klasickom štýle. Tento elegantný koberec sa hodí najmä do priestorov s klasickým nábytkom, kde sa farby a vzory harmonicky prelínajú. Jedinečnosť tohto typu strojovo tkaného perzského koberca spočíva v starostlivom výbere farieb a vzorov dizajnérmi, takže konečný výsledok je vždy skutočným umeleckým dielom, veľmi podobným pôvodnému iránskemu vzoru. Spálňa je miestom, kde je najdôležitejšie pohodlie a intimita. Strojovo tkaný perzský koberec z akrylu je mäkký na dotyk a poskytuje príjemný pocit pre nohy, čo z neho robí vynikajúci koberec do spálne. Zvyčajne je to presne to, čo od koberca do spálne chceme. Nech už si vyberiete akýkoľvek strojovo tkaný perzský koberec, môžete si byť istí, že bude elegantným a kvalitným doplnkom vášho domova. Strojovo tkané perzské koberce budú vždy obľúbené vďaka svojej nadčasovej kráse, takže ak chcete elegantný koberec, ktorý bude vášmu domovu dlho slúžiť, potom bude akrylový perzský koberec ideálnou voľbou.


Údajov
Brand name
CarpetDepo
Manufacturer
Bakhtar
EAN číslo
872417R6090