Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Veľké koberce

V kategórii veľkých kobercov si môžete vybrať z rôznych výrobkov z rôznych krajín, ktoré vyrábajú orientálne koberce. Vyberte si z našej ponuky pre veľké obývacie izby, chodby, salóny alebo kancelárie!

Výber veľkého kobercov!

V kategórii veľkých kobercov sme vybrali rôzne štýly orientálnych kobercov s rôznymi vzormi a farbami, ale všetky koberce majú spoločné to, že sú kvalitné, mimoriadne vkusné, odolné a čo je najdôležitejšie; ručne viazané s veľkou starostlivosťou a pozornosťou. Odolné afganské koberce pre náročných milovníkov bytových dekorácií, napríklad koberec Ziegler alebo koberec Kargai vo veľkých rozmeroch. Na svoje si prídu aj milovníci krásnych perzských kobercov, ak potrebujú veľký koberec. Ponúkame aj dve kategórie ručne tkaných kobercov, veľký kilim a handrový koberec.  Okrem ručne tkaných kobercov u nás nájdete aj veľké strojovo tkané koberce z polyesteru, ktoré ponúkame nielen do domácností, ale aj do kancelárií či hotelov.  Akrylový perzský koberec pre tých, ktorí majú radi kvalitu. Majú podobné vlastnosti ako vlnené koberce.

 

Pred kúpou veľkého vlneného koberca!

Keďže veľké vlnené koberce vážia veľmi veľa, minimálne 3 kg na meter štvorcový, oplatí sa nákup dobre zvážiť. Menšie koberce sa v miestnosti ľahšie položia ako veľké koberce. Je potrebné premiestniť oveľa viac nábytku a hmotnosť koberca nie je nízka. Koberec musí ladiť s celou miestnosťou. Vždy sa snažíme urobiť čo najreálnejšiu fotografiu koberca. Zo Slovenska by ste nás mali pred kúpou požiadať o viac fotografií, aby ste si boli istí farbou koberca.

Ako sa starať o veľký koberec?

Na veľkých kobercoch sa určite bude nachádzať nábytok. Dbajte na to, aby ste na koberec nepoložili nábytok, ktorý má tenké alebo ostré podrážky, najmä ak je nábytok ťažký, pretože môže koberec prepichnúť. Na čistenie našich kobercov odporúčame profesionálne čistenie, aj keď sú odolné, nestrácajú farbu a neblednú. Samozrejme, koberce nemusíte hneď posielať do čistiacej firmy, len v prípade väčších škvŕn. Veľké nečistoty môžete vyčistiť sami. Na jednoduché zrnité nečistoty a prach je vysávanie ideálnym riešením, takže ho môžete vykonať doma.

 

Páči sa vám niektorý z našich kobercov? Objednajte si ho a do niekoľkých dní ho môžete mať ako skvost svojho domova. Rýchle dodanie je zaručené vďaka našim skutočným skladovým zásobám!


28Produkt 128
Filtrovať
Cena
 (€)
1 442 € - 20 335 €
Dĺžka (cm)
248 - 553
Šírka(cm)
236 - 424