Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Vlněný koberec Mauri 86x63 koberec do obývačky, koberec do spalne
Pakistanský koberec Bukhara 86x63 ručne viazaný orientálny koberec
RRP 191 
141

Pakistanský koberec Bukhara 86x63 ručne viazaný orientálny koberec

Vlněný koberec Mauri 86x63 koberec do obývačky, koberec do spalne
Vlněný koberec Mauri 86x63 koberec do obývačky, koberec do spalne

Pakistanské koberce sú už dlho symbolom luxusu a elegancie a prinášajú do vášho domova magické kúzlo a mimoriadny zmyselný zážitok. Pakistanské koberce majú medzi orientálnymi kobercami osobitné postavenie, pretože ich jemný, mäkký dotyk poskytuje mimoriadny pocit, keď na ne stúpite bosou nohou. Pakistanské koberce sú ručne viazané a vyrobené podľa najvyšších štandardov kvality. Mäkká vlna Merino a jednoduchý, elegantný geometrický vzor sa hodia do moderných aj klasických interiérov. Neodolateľné čaro elegantného koberca okamžite prebudí zmysly. Pakistanské koberce majú mnoho výhod. Ľahko sa vysávajú a čistia, takže ich dlhá životnosť je zaručená. Pakistanské koberce sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči plynutiu času. Okrem toho pocit pohodlia a luxusu, ktorý poskytujú, vydrží dlhé roky. Elegantný orientálny koberec sa po výrobe vyperie a vysuší, vďaka čomu je stálofarebný a pripravený dodať teplo vášmu domovu, či už ide o koberec do obývačky alebo spálne. Koberce behúne môžu byť dokonalým doplnkom chodieb alebo veľkých kobercov a môžu mať dĺžku až 2 - 3 metre. Jedným z najznámejších motívov pakistanských kobercov je motív Buchara. Vďaka výrazným farbám a vzorom sú tieto elegantné pakistanské ručne viazané koberce ľahko rozpoznateľné, a to nielen pre tých, ktorí kobercom rozumejú. Vďaka vynikajúcej kvalite vlny sú pakistanské ručne viazané koberce odolné a dobre znášajú opotrebovanie a vďaka vlastnostiam vlny sa ľahko čistia. Ak chcete svojmu domovu dodať eleganciu a luxus pakistanského koberca, objednajte si ho zo skladu obchodu s kobercami CarpetDepo a ak koberec nebude podľa vašich predstáv, zabezpečíme jeho vrátenie.

Viac informácií o BEZRIZIKOVOM NÁKUPE nájdete tu!

  • Výroba: Ručne viazaný
  • Hustota uzlov: približne 260 000 uzlov/m²
  • Typické vzory: Bokhara, Jaldar, Butterfly
  • Miesto pôvodu: Pakistan
  • Materiál uzla: 100% vlna
  • Materiál osnovnej priadze: 100% bavlna
  • Hrúbka: približne 8-9 mm
  • Hmotnosť: približne 2,5 kg/m²
Dĺžka (cm)
86
Šírka(cm)
63
Metre štvorcové (m²)
0,5418
Číslo článku
92711
Materiál
vlna
Hrúbka (mm)
7-9 mm
Výroba
Ručne viazané
Miesto pôvodu
Pakistan
dodacia lehota
3 pracovné dni
Spôsoby platby
Platba pri dodaní, Barion, Bankový prevod, PayPal
Právo na odstúpenie
30 dní
Záruka
1 rok
Náklady na doručenie
Doprava zdarma nad 52 €. (7 €)
Skladom
26
RRP 191 
141
Od: 03.06.2024   Do:: 30.06.2024
Sl.: 26
Úspory 49 €
Zostávajúci čas akcie:
deň
hodina
minúta
s
Podrobnosti

---- Video z pakistanského koberca ----

Magický pakistanský koberec: Orientálna elegancia vo vašej domácnosti

Pakistanský koberec sa vyrába v provinciách Pandžáb a Sindh. Tento orientálny koberec, ktorý odráža stáročnú tradíciu, je poctou remeselnej zručnosti a majstrovstvu remeselníkov. Pakistanské koberce sú celosvetovo známe svojou kvalitou a sú nositeľmi bohatého kultúrneho dedičstva Pakistanu. Dizajn a výrobné techniky tohto orientálneho koberca pochádzajú od Turkménov, ktorí s nimi obchodovali na starom trhu s kobercami v slávnom meste Buchara. Jeden z najznámejších vzorov (Buchara) má odtiaľto svoj názov a odvtedy je charakteristickým znakom týchto nádherných orientálnych kobercov. Pakistanské koberce sa vyrábajú z novozélandskej vlny Merino, ktorá poskytuje výnimočnú kvalitu a trvanlivosť. Vďaka hustému uzlíkovaniu majú dlhú životnosť a sú odolné voči opotrebovaniu pri každodennom používaní. Tento elegantný koberec sa v súčasnosti považuje za jeden z najkvalitnejších vlnených kobercov v Pakistane. Po výrobe a strihaní sa koberec štyrikrát vyperie a potom starostlivo vysuší, aby si zachoval žiarivé farby a farebnú stálosť. Vďaka geometrickým vzorom a elegantným farbám dodajú vášmu domovu jedinečnú atmosféru, či už ide o koberec do obývačky, ktorý zvýrazní eleganciu miestnosti, alebo o koberec do spálne, ktorý dodá vašim krokom pohodlie a mäkkosť. Ideálnou voľbou do chodieb je aj pakistanský koberec behúne. Ak hľadáte jedinečný orientálny koberec, ktorý je vyrobený z kvalitného materiálu a vykazuje umelecké remeselné spracovanie, pakistanské vlnené koberce sú ideálnou voľbou. Harmonická kombinácia sofistikovaných vzorov a žiarivých farieb vytvorí v každej časti miestnosti čarovnú atmosféru. Pakistanský koberec je nielen estetický, ale aj mimoriadne praktický. Jeho husto viazaný povrch je trvanlivý a odolný, vďaka čomu zostane v krásnom stave dlhé roky. Okrem toho prírodné vlastnosti vlneného materiálu umožňujú izolovať podlahu, čím získava vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Pakistanské koberce sú k dispozícii v širokej škále rozmerov a tvarov, takže každý si môže nájsť ten najlepší pre svoj domov.

Pakistanské koberce

Ako sa staráte o pakistanský koberec?

Pakistanský koberec sa ľahko čistí a nevyžaduje si žiadne odborné znalosti. Ak sa chcete o svoj koberec správne starať, musíte dodržiavať niekoľko jednoduchých krokov. Najprv vysávačom vyčistite koberec len v smere vlákien, podobne ako iné orientálne koberce. Malé škvrny alebo nečistoty možno ľahko odstrániť mierne navlhčenou handričkou. Ak plánujete väčšie čistenie, odporúčame vám využiť služby profesionálnej spoločnosti na čistenie kobercov. Je dôležité poznamenať, že na koberec by sa nemal umiestňovať ťažký nábytok alebo nábytok s ostrou podrážkou, pretože tie môžu časom pretrhnúť uzly. V prípade vlnených kobercov je tiež dobré z času na čas vyčistiť pod kobercom, aby sa zabránilo rozmnožovaniu molí. Pakistanské koberce neobsahujú žiadne alergizujúce látky, takže sú ideálne pre osoby citlivé na niektoré látky alebo chemikálie.

Vyberte si kvalitný, elegantný ručne viazaný pakistanský vlnený koberec pre sofistikovaný interiér!


Údajov
Brand name
CarpetDepo
Manufacturer
Bakhtar
EAN číslo
92711