Máte otázku?
Neváhajte nás kontaktovať.
Napíšte vo svojom jazyku. info@carpetdepo.com

Moderný vlnený koberec Rustic 90x60 hrubý koberec
Moderný vlnený koberec Rustic 90x60 hrubý koberec
22

Moderný vlnený koberec Rustic 90x60 hrubý koberec

Moderný vlnený koberec Rustic 90x60 hrubý koberec
Moderný vlnený koberec Rustic 90x60 hrubý koberec
Moderný vlnený koberec Rustic 90x60 hrubý koberec
Moderný vlnený koberec Rustic 90x60 hrubý koberec
Moderný vlnený koberec Rustic 90x60 hrubý koberec

Ak hľadáte hrubý koberec, dobrou voľbou je jednofarebný vlnený koberec, ktorý je vyrobený ručnými a strojovými tkáčskymi technikami a ľahko sa hodí do každej miestnosti. Tento hrubý koberec je vyrobený zo 100 % novozélandskej vlny a neobsahuje alergény, takže je ideálnou voľbou do vašej domácnosti, či už ako koberec do obývačky, kuchyne alebo spálne. Do predsiene hľadajte hrubý koberec behúne, ktorý sa dodáva v podlhovastom rozmere. Väčšina hrubých kobercov sa dá použiť obojstranne a dodá vášmu domovu rustikálny charakter. Vďaka svojej mäkkosti a hrúbke sa hrubý vlnený koberec často používa v detských izbách a jeho prijateľná cena z neho robí ideálnu voľbu pre dovolenkové domy. Tkané vlnené koberce sú napriek svojim izolačným vlastnostiam a hustote vhodné aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Po zahriatí koberca sa väčšina tepla z podlahy prenesie do miestnosti. Ak hľadáte koberec, ktorý dodá vášmu domovu pohodlie a štýl, hrubý moderný koberec z vlny môže byť skvelou voľbou. Je ideálnou voľbou pre klasické aj moderné domácnosti a časom si zachová svoju krásu. Ak hľadáte štýlový a pohodlný jednofarebný koberec, hrubý moderný koberec z vlny môže byť tou správnou voľbou pre všetky vaše potreby. Vyberte si veľkosť, ktorá je vhodná pre váš domov. Po doručení koberca k vám domov budete mať 30 dní na to, aby ste sa rozhodli, či je vhodný do miestnosti, ktorú chcete používať. Ak si myslíte, že nie je vhodný pre váš domov, predajňa kobercov CarpetDepo zabezpečí spätnú prepravu, ktorá je bezplatná.

Ak chcete hrubý koberec do obývačky, môžete si ho objednať v internetovom obchode s kobercami CarpetDepo. Keďže všetky výrobky sú na sklade, zaručujeme rýchle dodanie.

Nezabudnite, že môžete NÁKUPOVAŤ BEZ RIZIKA!

Dĺžka (cm)
60
Šírka(cm)
90
Metre štvorcové (m²)
0,54
Číslo článku
101045
Materiál
vlna
Hrúbka (mm)
10-12 mm
Výroba
Ručne a strojovo tkané
Miesto pôvodu
EU
dodacia lehota
3 pracovné dni
Spôsoby platby
Platba pri dodaní, Barion, Bankový prevod, PayPal
Právo na odstúpenie
30 dní
Záruka
1 év
Náklady na doručenie
Doprava zdarma nad 52 €. (7 €)
Skladom
22
Podrobnosti

Video o hrubých vlnených kobercoch

 

Výroba tkaného hrubého koberca

Koberec je vyrobený z novozélandskej vlny, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a odolnosťou. Nový Zéland je známy svojou úžasnou krajinou a prírodnými zdrojmi, z ktorých vlna je jedným z najcennejších. Vlna na koberec sa najprv spracuje pomocou moderných strojov, potom sa spriada na priadzu a farbí. Potom sa začne tkanie koberca, čím sa zabezpečí stála kvalita. Dokončovacie práce, ako je prešívanie a lemovanie, sa vykonávajú ľudskou zručnosťou, čo dodáva moderným vlneným kobercom osobitý, jedinečný vzhľad a trvanlivosť. Pri výrobe sa dbá na to, aby neobsahovali žiadne materiály, ktoré by mohli byť pre človeka škodlivé. Vďaka tomu je ideálny pre alergikov alebo ľudí s citlivou pokožkou.

 

Čistenie hrubých vlnených kobercov

Keďže hovoríme o nových tkaných kobercoch, je možné, že spočiatku budú uvoľňovať žmolky, ale po niekoľkých vysávaniach dosiahnu svoju konečnú podobu. To platí pre všetky vlnené koberce. Možno ich vysávať okamžite bez toho, aby ste museli čakať niekoľko týždňov. Čistenie si nevyžaduje veľkú zručnosť. Malé škvrny možno zotrieť mierne vlhkou handričkou. Na väčšie škvrny použite komerčne dostupnú penu na čistenie kobercov, ktorá je vhodná na čistenie vlnených kobercov. Dávajte pozor, aby ste koberec nenamočili. Na vlnený koberec neumiestňujte ťažký nábytok, pretože časom môže dôjsť k jeho poškodeniu. Spodnú stranu koberca občas vyčistite, aby ste zabránili rozmnožovaniu molí.

Hrubý koberec pre rustikálny dojem

Výber a umiestnenie hrubého vlneného koberca vo vašej domácnosti je nielen funkčným, ale aj vysoko estetickým rozhodnutím. Tieto koberce poskytujú nielen teplo a pohodlie, ale majú aj výrazný vplyv na náladu a štýl interiéru. Hrubé koberce nielenže poskytujú pocit pohodlia pod nohami, ale pôsobia aj ako vynikajúci zvukový izolant, čím znižujú hluk, ktorý podlaha vytvára. Vlnené koberce sú v tomto smere obzvlášť výhodné, pretože ich prírodný materiál má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, v zime udržiava teplo a v lete chlad, podobne ako teplota tela ovce. Vlnené koberce sú jednou z najobľúbenejších volieb medzi hrubými kobercami vďaka svojej mäkkosti, trvanlivosti a ľahkej čistiteľnosti. Obývacia izba je skvelým miestom pre vlnený koberec. Koberec pôsobí nielen ako ústredný bod, ale dodáva aj pohodlie a teplo priestoru, kde je umiestnený. Vyberte si veľkosť a tvar, ktoré ladia s rozložením a veľkosťou nábytku v miestnosti. Nevyberajte si veľkosť, pri ktorej by koberec zapadol pod pohovku. Hrubé koberce sa odporúčajú najmä do spálne, pretože ich hrúbka môže vytvoriť teplú a útulnú atmosféru. Menšie koberčeky umiestnené po oboch stranách postele poskytujú príjemný dotyk ráno pre tých, ktorí sa budia bosí. Moderné vlnené koberce môžu byť ideálnou voľbou pre domácnosti, v ktorých prevláda moderný dizajn a minimalistický štýl. Moderné vlnené koberce sa svojimi čistými a jednoduchými vzormi dokonale hodia k minimalistickým trendom v interiérovom dizajne. Dobre zvolený moderný vlnený koberec môže byť nielen štýlovým, ale aj praktickým doplnkom miestnosti. Pri jednofarebných kobercoch môžu svetlé farby dodať miestnosti pocit väčšieho priestoru, zatiaľ čo tmavšie odtiene môžu vytvoriť intímnejšiu atmosféru. Jednofarebný koberec môže byť skvelým spôsobom, ako dodať miestnosti rustikálny nádych, najmä ak je obklopená jednofarebným nábytkom a stenami. Starostlivosť o vlnené koberce je kľúčom k maximalizácii ich životnosti. Občasné vysávanie a v prípade veľkého znečistenia sa odporúča profesionálne čistenie, aby vlnené koberce zostali krásne a funkčné.

 

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa koberca alebo chcete vidieť viac fotografií koberca, neváhajte nás kontaktovať. Naši zamestnanci vám budú radi k dispozícii. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou.


Údajov
Brand name
CarpetDepo
Manufacturer
Bakhtar
EAN číslo
101045